Sociální sítě
Nahoru

Španělský brunch v Chagall´s Club Restaurantu

Vyhlášená restaurace v Kozí ulici navazuje na své nedělní brunche španělskou tématikou. V příjemném prostředí luxusní restaurace lze v neděli 27. července okusit pravou španělskou atmosféru a ochutnat místní delikatesy. Pro rodiny s dětmi je tradičně připraven dětský koutek se školou vaření pod vedením kuchaře restaurace. Cena je 950 Kč na osobu, s tím, že pro děti od 3 do 15 let je snížena na 300 Kč. Nealkoholické nápoje jsou pak již v ceně celého brunche, který lze zarezervovat na telefonním čísle 739 002 347, a speciálně vybraná španělská vína k párování vyjdou na 400 Kč na osobu.

Banketní stůl/ forma bufetu
Domácí marinované olivy, smažené olivy, restované slávky na česneku, šalotce a cherry rajčaty, andaluzské Gaspacho s třešněmi, Oveja Merina Semicurado, Iberico Cebo, ruský salát, míchaný listový salát se zeleninou, rajčatový salát s červenou cibulí a tuňákem, caperberries, Cornichons

Servírované chody
Patatas Bravas gratinované sýrem, Arros Negre (paela nero s plody moře a kuřecím masem), krevety Pil- Pil, ryba v soli s restovaným chřestem (mořský vlk), vepřová roláda, restované grenaile, Rabo de toro

Dezerty
Baskický dort, Créma Catalana, smažené tvarohové kuličky, pomeranče s medem a skořicí, ovocný salát

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.