Sociální sítě
Nahoru

POJĎME NAŠE DĚTI NADCHNOUT PRO GOLF

Kdekdo by si mohl myslet, že golf je stále ten nedostupný sport pro vyvolené. Sport, který patří privilegovaným rodinám bydlícím v luxusních vilách na předměstí. Skutečnost je ale jiná. Doba se změnila a golf už nehraje jen hrstka vybraných. Hrají ho lidé, kteří mají rádi zdravý životní styl a pohyb. V golfu nejde jen o správný odpal a míček v jamce. Jde také o pouto s přírodou. Při jakém jiném sportu se několik hodin procházíte na čerstvém vzduchu a ještě si užíváte radost ze hry? Golf je prospěšný pro tělo, odreagování pro duši a dobrý nástroj k vyplavení endorfinů.
zdroj František KroTrojici slov, kterou slýcháme poslední dobou neustále je: „naše děti“, „sedět“, „tablet“. Stěžujeme si na to, jak současná generace dětí a teenagerů prosedí celé hodiny u nejrůznějších elektrozařízení. Pojďme jim tedy nabídnout něco pozoruhodnějšího! Pojďme je nadchnout pro golf! Ukažme jim ho jako zábavnou aktivitu, kde poznají nové kamarády, rozšíří si obzory a budou najednou o něco zajímavější! Vždyť to musí být skvělý pocit, pochlubit se ve škole tím, že „já hraju golf“.
Golfová akademie ErpetSamozřejmě, co si budeme nalhávat, začátky nemusí být jednoduché. Ostatně, ty nikdy nejsou, když to má za něco stát. Jezdit na kole se taky nikdo nenaučil přes noc. Chce to velkou podporu ze strany rodičů, dobrého trenéra, místo pro trénink, vhodnou výbavu a oblečení. Tričko s límečkem je základ! A pak už jen nadšení. To přijde s prvním dobrým odpalem.
Po možná nesnadných začátcích přijdou na řadu turnaje, kde si vaše dítko poměří síly s ostatními. Nabyde tak zkušenosti a získá motivaci k dalšímu snažení.
Budte parťakemMožností je spousta
Po celé republice najdete desítky golfových středisek. Můžete se učit v Karlových Varech, Liberci, Brně, Olomouci a dalších městech Některé jsou také zastřešené, takže trénovat můžete po celý rok. Jako třeba Golf Club Erpet Praha na Smíchově, který provozuje golfovou akademii a dětské skupinové tréninky.

Pokud to vaše dítě bude bavit, může se třeba po pár trénincích zúčastnit svého prvního turnaje. Skvělý start pro něj může být projekt „Buďte parťákem“ pod vedením agentury Bestalent Martina Bešty. Smyslem projektu je podpora dětí a mládeže do 21 let, reprezentantů a golfových hráčů České republiky v jejich golfovém rozvoji a sportovních aktivitách. V rámci projektu jsou pravidelně pořádány turnaje pro děti a mládež po celé republice. Minulý rok navíc proběhla US Kids Golf Tour. Jednalo se o celorepublikový turnaj, ze kterého postoupilo 21 mladých hráčů a hráček golfu do evropského a celosvětového finále.

Zkusit se má všechno

Možností je mnoho. Stačí si jen vybrat místo, které vám bude vyhovovat a hlavně – všechno se má zkusit! Třeba se ve vašem dítěti probudí skrytý talent a golf ho natolik chytne, že se mu později bude chtít věnovat profesionálně.
Vězte, že děti jsou plné nevyužité energie a entusiasmu. Naším úkolem je ukázat jim možný směr. Oni si pak vyberou, kde si už sami prošlapou pěšinku.

Více z rubriky iLuxus

 • Ryze české (a hezké) od obalu až po obsah…

  Když se spojí perly, hedvábí a vzácné oleje, vznikne malý zázrak… Lépe řečeno nová česká kosmetická značka USHUAYA, kterou založily matka...

  Eva Karlasová20.10.2017
 • Pánské hodinky bez kompromisů

  Neexistuje doplněk, který by dokázal tak skvěle vyjádřit osobnost muže jako právě hodinky. Elegance si žádá určitou investici, ale nebojte, díky...

  Martin Macourek18.10.2017
 • Omládněte až o sedm let

  Pokud vás trápí povadlé kontury, pigmentace, vrásky a dehydratace, zavítejte do Miracle Esthetic Clinic. Neinvazivní klinika krásy nově rozšířila svou nabídku...

  Eva Karlasová17.10.2017
 • Vzrušující exkurz do světa italských vůní

  Chladnější měsíce tradičně přejí vonným novinkám. Pozadu nezůstává ani Dolce & Gabbana, která představila novou svěží interpretaci ikonické řady vůní The...

  Eva Karlasová12.10.2017
 • Sir Elton John a Bvlgari spojili síly pro dobrou věc

  Legendární britský zpěvák, hudební skladatel a klavírista Sir Elton John a jeho partner David Furnish byli speciálními hosty Bulgari Gem Table v Římě....

  Eva Karlasová5.10.2017
 • Just your friend…

  Majitelé čtyřnohých domácích mazlíčků, kteří pro své zvířecí přátele chtějí to nejlepší, jistě potěší zpráva o nově otevřeném butiku německé rodinné firmy HUNTER: od...

  Eva Karlasová3.10.2017
 • Luxusní péče kyselinou hyalurovou od profesionálů nyní i v Praze – poznejte ten rozdíl!

  Aplikací kyseliny hyaluronové v podání zkušeného lékaře, který má k dispozici bohatou nabídku výplní a perfektně zařízenou ordinaci, lze dosáhnout skvělého výsledku s dlouhou...

  Martin Macourek29.9.2017
 • Vizuální symfonie z bezbřehých dálek

  Zelený ráj na zemi milují nejen příznivci kultovního filmového zpracování Pána prstenů. Nový Zéland v sobě totiž skrývá kus krásy z celého světa....

  Eva Karlasová29.9.2017
 • Vonné kompozice inspirované severským duchem

  Niche parfémy rozhodně nepatří do sféry klasického spotřebního zboží, naopak! Jejich výroba je svébytným uměleckým procesem navazujícím na tradiční parfemářské řemeslo a...

  Eva Karlasová27.9.2017
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
 • Villa Journal
  Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.