Sociální sítě
Nahoru

O nás

První český internetový portál plný nejluxusnějších výrobků, produktů a služeb.

www.iluxus.cz je dokonalým průvodcem světem originálního přepychu. Produkty, které svou kvalitou, zpracováním a designem vyrážejí dech, nejužší limitované edice a přepychové doplňky o jakých jste ani neměli tušení, že existují – tím vším přetéká www.iluxus.cz.

Dokazuje, že sny nemusejí existovat jen ve spánku, ale že je můžete vlastnit a své sny skutečně žít! Internetový portál, který svým zaměřením a záběrem nemá obdoby, se orientuje na nejvyšší příjmovou klientelu. Sleduje aktuální trendy a světové novinky, zabývá se nabídkou předních butiků, značek a společností nejen v celé České republice, ale i celém světě. S pomocí internetového portálu iluxus.cz si návštěvník může vylepšit vozový park, pořídit jachtu či privátní letadlo, objednat si mimořádný servis pro sebe, své obchodní, ale i životní partnery, zjistit, jak nejlépe investovat a co nejefektivněji a nejpříjemněji utratit čas i své peníze. Zkrátka získat v daném období dokonalou orientaci o aktuální nabídce produktů a služeb pro ty nejnáročnější.

Redakce

Jitka Krulcová

Šéfredaktorka

jitka.krulcova@rf-hobby.cz

Jan Lidmaňský

redaktor

jan.lidmansky@rf-hobby.cz

Marek Zelený

redaktor

marek.zeleny@fr-hobby.cz

Jan Pešek

redaktor

jan.pesek@rf-hobby.cz

Obchodní oddělení:

Jan Lidmaňský

Obchodní ředitel

Tel: 281 090 643

jan.lidmansky@rf-hobby.cz

Martina Veselá

Media Consultant

Tel: 281 090 688

martina.vesela@rf-hobby.cz

Erika Drbohlavová

Media Consultant

tel: 281 000 723

erika.drbohlavova@rf-hobby.cz

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.