Budou nejdražší hodinky světa znovu k prodeji?

Neuvěřitelné! Konečně byl odhalen majitel nejdražších hodinek na světě a vypadá to, že je brzy podstoupí novému sběrateli či spíše investorovi! Zámožný šejk Saud Bin Mohammed Bin Ali Al-Thani, bratranec Katarského emíra, totiž oslovil aukční dům Sotheby’s a nabídl k prodeji sběratelské předměty neuvěřitelné hodnoty – to vše z důvodů nutnosti pokrytí dluhu 83 miliónů dolarů! Kromě

Hublot a 12 světových boxerských špiček v jednom ringu!

Hublot , světová značka hodinek, a WBC, Světová Boxerská Rada, společně vstoupily do pomyslného ringu. Spolu s 12 legendárními boxerskými špičkami uspořádali aukci, jejíž výtěžek putoval na nově založené konto fondu WBC, který je určen vysloužilým boxerům.  Předmětem aukce bylo 12 speciálních kusů hodinek Hublot, signovaných obdivovanými šampiony, jakými jsou Mike Tyson, Sugar Ray Loenard, Lennox

Bondův Aston Martin DBS míří do aukce

Již na začátku tohoto měsíce se v aukční síni Christie´s objeví skvost jménem DBS, Aston Martin DBS. Vůz, který v roce 2008 řídil Daniel Craig, jakož to poslední představitel Jamese Bonda, bude společně s dalšími předměty slavného filmu Quantum of Solace vydražen za účelem podpory britské dětské nadace Banardo. Pořadatelé celé akce doufají, že se

Všichni obdivují pivní orloj v Plzni. Víme, kdo na něm pracoval

Už 5. října mají vypuknout oslavy 170 let značky Pilsner Urquell, jež doprovází ohromná kampaň spuštěná Plzeňským Prazdrojem. Po boku velkolepé televizní a internetové kampaně si značka bude žádat pozornost i prostřednictvím jedinečné dražby 17 unikátních lahví. Pivovar také připravuje knihu mapující svou celou barvitou historii. Na plzeňském náměstí Republiky, kde se mimochodem nachází i

Unikátní láhev Moët & Chandon z roku 1921 vydražena za 301 921 KČ

Jediná láhev šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, představená v proslulém Bugsy’s baru v rámci světově unikátního projektu Chronologie de Champagne, má nového majitele. Ten v tiché dražbě za tento unikát nabídnul 301 921 Kč.  Čistý výtěžek bude majitelem Bugsy’s baru Václavem Vojířem věnován Nadaci Olgy Havlové na podporu seniorů. Myšlenka nabídnout hostům jedinečnou sbírku ročníkových vín

Chronologie de Champagne v Bugsy’s baru

V pražském baru Bugsy’s vrcholí charitativní dražba unikátní lahve šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, největšího ročníku 20. století, která celých devadesát let čekala takzvaně na kvasinkách na svého majitele přímo ve sklepech pod městem Épernay v srdci Champagne. Bugsy’s bar právě v letošním roce spustil unikátní projekt Chronologie de Champagne, kde nabízí 64 různých ročníkových vín Moët

Jedenáct lahví prémiové skotské Glenfiddich v aukčním prodeji

Rok 2012 je pro nejprodávanější značku jednodruhové „single malt“ skotské na světě opravdu speciální. Tato proslulá destilérka totiž slaví, stejně jako Socha Svobody, své 125. výročí, které navíc doplňuje nedožitými 110. narozeninami poslední pravnučky zakladatele značky. Při příležitosti těchto důležitých milníků se tak Glanfiddich rozhodl představit něco, čemu by se dalo jednoduše říci jedna z vůbec

Potápky Girard-Perregaux pro aukci

Hodinky Sea Hawk byly vždy určeny asertivním osobám, ochotným pustit se do extrémních dobrodružství. Zaujmou především svým neobvyklým designem 44mm ocelového pouzdra. Heliový ventil, otočná luneta se zkosenými hranami a šroubovací korunka – to jsou atributy špičkových vodotěsných hodinek do 1000 metrů. Automatický strojek GP033R0 vlastní manufakturní výroby navíc nabízí komplikace data a indikace rezervy

Druhý nejdražší obraz Toyen jde do dražby

V historii druhý nejcennější obraz surrealistické malířky Toyen s názvem Potápeč bude poprvé vydražen v české aukci společnosti 1. Art Consulting Praha. Aukce proběhne 18.března v Topičově salonu na Národní Třídě v Praze, přičemž předpokládaná finální částka by měla překročit hranici 15 milionů korun, čímž by se dostalo plátno do první desítky nejdražších obrazů v ČR. Vyvolávací

Kombinézu z ikonického filmu Le Mans vydražili za 20 milionů

Film Le Mans vzbuzuje emoce fanoušků už čtyřicet let. To všechno především díky perfektnímu ztvárnění závodního prostředí a hereckému výkonu Steva McQueena. Jeho kombinéza byla teď vydražena v Kalifornii za neuvěřitelných 984 000 USD (skoro 20 milionů korun). Bílá kombinéza z nehořlavého materiálu Nomex nese jmenovku filmové postavy, kterou McQueen ztělesňoval – Michaela Delaneya. Kromě

Omega svádí muže parfémem

Omega svádí muže parfémem

Ačkoli je tomu už dva roky, co se začal psát příběh delikátní vůně Aqua Terra,

Koscom a opravdový luxus v podání H. Moser & Cie

Za ohromným rozmachem povědomí o hodinářských značkách stojí bezesporu také Koscom. Tradiční české hodinářství, jehož

Drsný tourbillon Bell & Ross v butiku

Všem milovníkům hodinek s aviatickou duší se musí rozbušit srdce. Do pražského butiku Bell &

Nová kolekce šperků BVLGARI MVSA ctí múzy starověkého Řecka

Devět legendárních sester, které vládly umění, poezii a hudbě inspirovaly dům Bulgari k vytvoření nové kolekce

MeisterSinger v hodinářství Koscom

Krátce po otevření hodinářství Koscom, které si stále drží pozici největšího ve střední Evropě, dochází

Gastronomický výběr

Soutěž o adventní brunch v restauraci Midtown Grill hotelu Prague Marriott

Prague Marriott Hotel zahajuje letošní vánoční sezónu v americkém stylu. Od konce listopadu si můžete

Mandarinková sezóna okořeněná hřejivým chilli

Do UGO barů se valí mandarinky! Od Mikuláše stálé menu obohatí pět sezónních drinků, ve

V centru Prahy byla otevřena nová moderní mexická restaurace Agave

Agave znamená ze starořečtiny proslulá, úžasně krásná. Restaurace Agave má díky svému příjemnému prostředí a

Tržnice Dlouhá 14 nabídne lépe zásobenou alternativu k supermarketům

Do Prahy se vrací nakupování tak, jak ho znali naši rodiče. Maso od oblíbeného řezníka,

BMW Group Česká republika zahájilo spolupráci s Hotelem Savoy ve Špindlerově Mlýně

BMW Group Česká republika zahájilo spolupráci s Hotelem Savoy ve Špindlerově Mlýně. Cílem této kooperace

Osobnosti

Legenda filmové hudby Ennio Morricone se vrací

Neexistuje větší synonymum pro filmovou hudbu než on. Slavnějšího a úspěšnějšího filmového hudebního skladatele lze

Gabriela Kratochvílová pro značku KARA

Televizní moderátorka, modelka a Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová nafotila zimní kolekci kvalitní české značky

Hodinky PRIM Manufacture 1949 našly své ambasadory mezi sportovci

Historicky prvními ambasadory hodinek PRIM Manufacture 1949, které vyrábí společnost ELTON hodinářská z Nového Města

José Carreras v butiku Chopard

Španělský tenorista José Carreras se ještě před svým dnešním jedinečným charitativním dvojkoncertem s Venessou Mae

Magdalena Vokáčová a online projekt zabývající se vztahy

Koučování je dnes poutavé, moderní slovo i oblíbená metoda. Řada lidí aktivně koučink, coby metody

Powered by: wordpress & purengine.