Hublot a 12 světových boxerských špiček v jednom ringu!

Hublot , světová značka hodinek, a WBC, Světová Boxerská Rada, společně vstoupily do pomyslného ringu. Spolu s 12 legendárními boxerskými špičkami uspořádali aukci, jejíž výtěžek putoval na nově založené konto fondu WBC, který je určen vysloužilým boxerům.  Předmětem aukce bylo 12 speciálních kusů hodinek Hublot, signovaných obdivovanými šampiony, jakými jsou Mike Tyson, Sugar Ray Loenard, Lennox

Bondův Aston Martin DBS míří do aukce

Již na začátku tohoto měsíce se v aukční síni Christie´s objeví skvost jménem DBS, Aston Martin DBS. Vůz, který v roce 2008 řídil Daniel Craig, jakož to poslední představitel Jamese Bonda, bude společně s dalšími předměty slavného filmu Quantum of Solace vydražen za účelem podpory britské dětské nadace Banardo. Pořadatelé celé akce doufají, že se

Všichni obdivují pivní orloj v Plzni. Víme, kdo na něm pracoval

Už 5. října mají vypuknout oslavy 170 let značky Pilsner Urquell, jež doprovází ohromná kampaň spuštěná Plzeňským Prazdrojem. Po boku velkolepé televizní a internetové kampaně si značka bude žádat pozornost i prostřednictvím jedinečné dražby 17 unikátních lahví. Pivovar také připravuje knihu mapující svou celou barvitou historii. Na plzeňském náměstí Republiky, kde se mimochodem nachází i

Unikátní láhev Moët & Chandon z roku 1921 vydražena za 301 921 KČ

Jediná láhev šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, představená v proslulém Bugsy’s baru v rámci světově unikátního projektu Chronologie de Champagne, má nového majitele. Ten v tiché dražbě za tento unikát nabídnul 301 921 Kč.  Čistý výtěžek bude majitelem Bugsy’s baru Václavem Vojířem věnován Nadaci Olgy Havlové na podporu seniorů. Myšlenka nabídnout hostům jedinečnou sbírku ročníkových vín

Chronologie de Champagne v Bugsy’s baru

V pražském baru Bugsy’s vrcholí charitativní dražba unikátní lahve šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, největšího ročníku 20. století, která celých devadesát let čekala takzvaně na kvasinkách na svého majitele přímo ve sklepech pod městem Épernay v srdci Champagne. Bugsy’s bar právě v letošním roce spustil unikátní projekt Chronologie de Champagne, kde nabízí 64 různých ročníkových vín Moët

Jedenáct lahví prémiové skotské Glenfiddich v aukčním prodeji

Rok 2012 je pro nejprodávanější značku jednodruhové „single malt“ skotské na světě opravdu speciální. Tato proslulá destilérka totiž slaví, stejně jako Socha Svobody, své 125. výročí, které navíc doplňuje nedožitými 110. narozeninami poslední pravnučky zakladatele značky. Při příležitosti těchto důležitých milníků se tak Glanfiddich rozhodl představit něco, čemu by se dalo jednoduše říci jedna z vůbec

Potápky Girard-Perregaux pro aukci

Hodinky Sea Hawk byly vždy určeny asertivním osobám, ochotným pustit se do extrémních dobrodružství. Zaujmou především svým neobvyklým designem 44mm ocelového pouzdra. Heliový ventil, otočná luneta se zkosenými hranami a šroubovací korunka – to jsou atributy špičkových vodotěsných hodinek do 1000 metrů. Automatický strojek GP033R0 vlastní manufakturní výroby navíc nabízí komplikace data a indikace rezervy

Druhý nejdražší obraz Toyen jde do dražby

V historii druhý nejcennější obraz surrealistické malířky Toyen s názvem Potápeč bude poprvé vydražen v české aukci společnosti 1. Art Consulting Praha. Aukce proběhne 18.března v Topičově salonu na Národní Třídě v Praze, přičemž předpokládaná finální částka by měla překročit hranici 15 milionů korun, čímž by se dostalo plátno do první desítky nejdražších obrazů v ČR. Vyvolávací

Kombinézu z ikonického filmu Le Mans vydražili za 20 milionů

Film Le Mans vzbuzuje emoce fanoušků už čtyřicet let. To všechno především díky perfektnímu ztvárnění závodního prostředí a hereckému výkonu Steva McQueena. Jeho kombinéza byla teď vydražena v Kalifornii za neuvěřitelných 984 000 USD (skoro 20 milionů korun). Bílá kombinéza z nehořlavého materiálu Nomex nese jmenovku filmové postavy, kterou McQueen ztělesňoval – Michaela Delaneya. Kromě

Šperky Elizabeth Taylor vydraženy za 2,3 miliard

V New Yorku v aukční síni Christie’s byly vydraženy šperky holywoodské legendy Elizabeth Taylor, která letos 23. března zemřela na selhání srdce. Odborníci odhadovali, že se cena za prodané klenoty bude pohybovat okolo miliardy korun, ale výsledek předčil i všechna očekávání. Celková suma ultra luxusních klenotů totiž dosáhla astronomické částky 2,3 miliard. Vrcholem dražby byl náhrdelník La

Harley-Davidson představuje tři nové motocykly pro rok 2014

Harley-Davidson je k nezastavení. Čerstvě po představení nového modelu H-D Street™ 750 a odhalení projektu

Mercedes-Benz: nové SUV GLA

Mercedes-Benz: nové SUV GLA

Jarní sezóna je už v plném proudu, je čas vyrazit… v novém SUV Mercedes-Benz GLA. Jeho progresivní

Nový Top Class soudil spa v Čechách. Která si opravdu zaslouží chválu?

Žebříčky nejlepších gurmánských restaurací, nejluxusnějších hotelů a nejvíc trendy barů nejsou v mediálním světě ničím

Extravagantní volba odvážných: Zannetti

Sáhnout po hodinkách od méně známých značek nebo nezávislých hodinářů je rozhodně dobrou volbou a

Nespresso představuje nový Umilk, kávovar s mléčným řešením

Společnost Nespresso obohacuje řadu kávovarů U o nový model Umilk. Jedná se o kávovar, který

Gastronomický výběr

Ardbeg Distillery přináší limitovanou zlatozelenou edici Auriverdes

Palírna Ardbeg, čtyřnásobný držitel ocenění za nejlepší světovou skotskou whisky World’s Best Scotch, představí svou

Francouzský brunch v Chagall´s Club Restaurantu

Nový šéfkuchař Marek Procházka se rozhodl vyjít vstříc žádostem hostů a pro první povelikonoční neděli

Exkluzivní Krug Ambassade přichází do restaurace Svatá Klára

Krug, renomovaná značka šampaňského, kterou není skutečným znalcům třeba dlouze představovat, přináší do České republiky

Medovník originál je známkou tradiční kvality

Vždy se najde příležitost, kdy chceme někoho překvapit, okouzlit, zaujmout. Známé motto „láska prochází žaludkem“

Chorvatský mlýn nabídne carpaccio z istarského hovězího

Jméno Boškarin zní jako jméno pradávného božstva – a vskutku díky němu získáte přímo božský

Osobnosti

Luděk Seryn s novým skeletonem

Slunné počasí láká na restaurační zahrádky a tuto příležitost nepromeškal ani mohelnický hodinář Luděk Seryn.

LUXURY BRANDS EVENT

LUXURY BRANDS EVENT

Pětihvězdičkový Hotel Retro Riverside Karlovy Vary, člen hotelového řetězce Axxos Hotels & Resorts, hostil ve

Jaguar ulovil Davida Beckhama

Jaguar ulovil Davida Beckhama

David Beckham stále pokračuje ve svém tažením za luxusními značkami. Jen rok a půl poté,

Zlatá Eva Samková ambasadorem nové Toyoty Aygo

Druhý novinářský den autosalonu v Ženevě ozdobila návštěvou expozice značky Toyota „zlatá“ snowboardcrossařka Eva Samková.

José Mourinho: první zákazník Jaguar F-TYPE Coupé

José Mourinho, portugalský fotbalový trenér anglického klubu Chelsea, si pořídil pořádně nadupanou šelmu. Stal se

Powered by: wordpress & purengine.