Budou nejdražší hodinky světa znovu k prodeji?

Neuvěřitelné! Konečně byl odhalen majitel nejdražších hodinek na světě a vypadá to, že je brzy podstoupí novému sběrateli či spíše investorovi! Zámožný šejk Saud Bin Mohammed Bin Ali Al-Thani, bratranec Katarského emíra, totiž oslovil aukční dům Sotheby’s a nabídl k prodeji sběratelské předměty neuvěřitelné hodnoty – to vše z důvodů nutnosti pokrytí dluhu 83 miliónů dolarů! Kromě

Hublot a 12 světových boxerských špiček v jednom ringu!

Hublot , světová značka hodinek, a WBC, Světová Boxerská Rada, společně vstoupily do pomyslného ringu. Spolu s 12 legendárními boxerskými špičkami uspořádali aukci, jejíž výtěžek putoval na nově založené konto fondu WBC, který je určen vysloužilým boxerům.  Předmětem aukce bylo 12 speciálních kusů hodinek Hublot, signovaných obdivovanými šampiony, jakými jsou Mike Tyson, Sugar Ray Loenard, Lennox

Bondův Aston Martin DBS míří do aukce

Již na začátku tohoto měsíce se v aukční síni Christie´s objeví skvost jménem DBS, Aston Martin DBS. Vůz, který v roce 2008 řídil Daniel Craig, jakož to poslední představitel Jamese Bonda, bude společně s dalšími předměty slavného filmu Quantum of Solace vydražen za účelem podpory britské dětské nadace Banardo. Pořadatelé celé akce doufají, že se

Všichni obdivují pivní orloj v Plzni. Víme, kdo na něm pracoval

Už 5. října mají vypuknout oslavy 170 let značky Pilsner Urquell, jež doprovází ohromná kampaň spuštěná Plzeňským Prazdrojem. Po boku velkolepé televizní a internetové kampaně si značka bude žádat pozornost i prostřednictvím jedinečné dražby 17 unikátních lahví. Pivovar také připravuje knihu mapující svou celou barvitou historii. Na plzeňském náměstí Republiky, kde se mimochodem nachází i

Unikátní láhev Moët & Chandon z roku 1921 vydražena za 301 921 KČ

Jediná láhev šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, představená v proslulém Bugsy’s baru v rámci světově unikátního projektu Chronologie de Champagne, má nového majitele. Ten v tiché dražbě za tento unikát nabídnul 301 921 Kč.  Čistý výtěžek bude majitelem Bugsy’s baru Václavem Vojířem věnován Nadaci Olgy Havlové na podporu seniorů. Myšlenka nabídnout hostům jedinečnou sbírku ročníkových vín

Chronologie de Champagne v Bugsy’s baru

V pražském baru Bugsy’s vrcholí charitativní dražba unikátní lahve šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, největšího ročníku 20. století, která celých devadesát let čekala takzvaně na kvasinkách na svého majitele přímo ve sklepech pod městem Épernay v srdci Champagne. Bugsy’s bar právě v letošním roce spustil unikátní projekt Chronologie de Champagne, kde nabízí 64 různých ročníkových vín Moët

Jedenáct lahví prémiové skotské Glenfiddich v aukčním prodeji

Rok 2012 je pro nejprodávanější značku jednodruhové „single malt“ skotské na světě opravdu speciální. Tato proslulá destilérka totiž slaví, stejně jako Socha Svobody, své 125. výročí, které navíc doplňuje nedožitými 110. narozeninami poslední pravnučky zakladatele značky. Při příležitosti těchto důležitých milníků se tak Glanfiddich rozhodl představit něco, čemu by se dalo jednoduše říci jedna z vůbec

Potápky Girard-Perregaux pro aukci

Hodinky Sea Hawk byly vždy určeny asertivním osobám, ochotným pustit se do extrémních dobrodružství. Zaujmou především svým neobvyklým designem 44mm ocelového pouzdra. Heliový ventil, otočná luneta se zkosenými hranami a šroubovací korunka – to jsou atributy špičkových vodotěsných hodinek do 1000 metrů. Automatický strojek GP033R0 vlastní manufakturní výroby navíc nabízí komplikace data a indikace rezervy

Druhý nejdražší obraz Toyen jde do dražby

V historii druhý nejcennější obraz surrealistické malířky Toyen s názvem Potápeč bude poprvé vydražen v české aukci společnosti 1. Art Consulting Praha. Aukce proběhne 18.března v Topičově salonu na Národní Třídě v Praze, přičemž předpokládaná finální částka by měla překročit hranici 15 milionů korun, čímž by se dostalo plátno do první desítky nejdražších obrazů v ČR. Vyvolávací

Kombinézu z ikonického filmu Le Mans vydražili za 20 milionů

Film Le Mans vzbuzuje emoce fanoušků už čtyřicet let. To všechno především díky perfektnímu ztvárnění závodního prostředí a hereckému výkonu Steva McQueena. Jeho kombinéza byla teď vydražena v Kalifornii za neuvěřitelných 984 000 USD (skoro 20 milionů korun). Bílá kombinéza z nehořlavého materiálu Nomex nese jmenovku filmové postavy, kterou McQueen ztělesňoval – Michaela Delaneya. Kromě

S jednou ručkou, jako kdysi: MeisterSinger

Za úspěchem novodobých hodinářských značek stojí rozhodně originální a osobitý přístup. Právě proto se německý

Tourbillon s rodokmenem nejlepších

Carl Friedrich Bucherer byl výjimečný muž, který měl odvahu odklonit se od mnohokrát prošlapané cestičky.

Omega svádí muže parfémem

Omega svádí muže parfémem

Ačkoli je tomu už dva roky, co se začal psát příběh delikátní vůně Aqua Terra,

Koscom a opravdový luxus v podání H. Moser & Cie

Za ohromným rozmachem povědomí o hodinářských značkách stojí bezesporu také Koscom. Tradiční české hodinářství, jehož

Drsný tourbillon Bell & Ross v butiku

Všem milovníkům hodinek s aviatickou duší se musí rozbušit srdce. Do pražského butiku Bell &

Gastronomický výběr

Srdíčka Haribo pro všechny zamilované

Ať už je původ svátku zamilovaných jakýkoli, dnes je především připomenutím toho, že pokud jsme

Krušovice představují unikátní novinku

Milovníci unikátních piv se mohou těšit na opravdovou lahůdku. Krušovičtí sládci pro ně na jaro

Jameson slaví sv. Patrika s novou lahví

Milovníci pravé irské whiskey Jameson si už zvykli, že etiketa láhve s oblíbeným obsahem před

Tip na víkend: objevte Villu Memories

Přemýšlíte, jak si ukrátit čekání na jaro, když už jste se do sytosti nabažili hor

Michal Hromas – nová kuchařská hvězda Miele

V showroomech Miele v Praze a Brně pravidelně probíhají kurzy vaření, předváděcí vaření či večery

Osobnosti

Lenka Náhlovská novou vedoucí oddělení prodeje letů společnosti ABS Jets

Česká společnost ABS Jets, leader na trhu soukromé letecké dopravy ve střední a východní Evropě,

Cara Delevingne velvyslankyní TAG Heuer

Skate park nebo červený koberec? Tenisky nebo lodičky na jehlách? Okouzlující úsměv nebo kruté grimasy?

Monika Leová tváří VMCARS.CZ pro rok 2015

Společnost VMCARS.CZ vznikla začátkem letošního roku. Cílém tohoto projektu je prodej sportovních, luxusních a závodních

Top Class s českou Miss Earth Nikolou Buranskou

Další vydání prestižního dvouměsíčníku Top Class se objeví v tuzemské distribuci už zítra, tedy v

Legenda filmové hudby Ennio Morricone se vrací

Neexistuje větší synonymum pro filmovou hudbu než on. Slavnějšího a úspěšnějšího filmového hudebního skladatele lze

Powered by: wordpress & purengine.