Hublot a 12 světových boxerských špiček v jednom ringu!

Hublot , světová značka hodinek, a WBC, Světová Boxerská Rada, společně vstoupily do pomyslného ringu. Spolu s 12 legendárními boxerskými špičkami uspořádali aukci, jejíž výtěžek putoval na nově založené konto fondu WBC, který je určen vysloužilým boxerům.  Předmětem aukce bylo 12 speciálních kusů hodinek Hublot, signovaných obdivovanými šampiony, jakými jsou Mike Tyson, Sugar Ray Loenard, Lennox

Bondův Aston Martin DBS míří do aukce

Již na začátku tohoto měsíce se v aukční síni Christie´s objeví skvost jménem DBS, Aston Martin DBS. Vůz, který v roce 2008 řídil Daniel Craig, jakož to poslední představitel Jamese Bonda, bude společně s dalšími předměty slavného filmu Quantum of Solace vydražen za účelem podpory britské dětské nadace Banardo. Pořadatelé celé akce doufají, že se

Všichni obdivují pivní orloj v Plzni. Víme, kdo na něm pracoval

Už 5. října mají vypuknout oslavy 170 let značky Pilsner Urquell, jež doprovází ohromná kampaň spuštěná Plzeňským Prazdrojem. Po boku velkolepé televizní a internetové kampaně si značka bude žádat pozornost i prostřednictvím jedinečné dražby 17 unikátních lahví. Pivovar také připravuje knihu mapující svou celou barvitou historii. Na plzeňském náměstí Republiky, kde se mimochodem nachází i

Unikátní láhev Moët & Chandon z roku 1921 vydražena za 301 921 KČ

Jediná láhev šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, představená v proslulém Bugsy’s baru v rámci světově unikátního projektu Chronologie de Champagne, má nového majitele. Ten v tiché dražbě za tento unikát nabídnul 301 921 Kč.  Čistý výtěžek bude majitelem Bugsy’s baru Václavem Vojířem věnován Nadaci Olgy Havlové na podporu seniorů. Myšlenka nabídnout hostům jedinečnou sbírku ročníkových vín

Chronologie de Champagne v Bugsy’s baru

V pražském baru Bugsy’s vrcholí charitativní dražba unikátní lahve šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, největšího ročníku 20. století, která celých devadesát let čekala takzvaně na kvasinkách na svého majitele přímo ve sklepech pod městem Épernay v srdci Champagne. Bugsy’s bar právě v letošním roce spustil unikátní projekt Chronologie de Champagne, kde nabízí 64 různých ročníkových vín Moët

Jedenáct lahví prémiové skotské Glenfiddich v aukčním prodeji

Rok 2012 je pro nejprodávanější značku jednodruhové „single malt“ skotské na světě opravdu speciální. Tato proslulá destilérka totiž slaví, stejně jako Socha Svobody, své 125. výročí, které navíc doplňuje nedožitými 110. narozeninami poslední pravnučky zakladatele značky. Při příležitosti těchto důležitých milníků se tak Glanfiddich rozhodl představit něco, čemu by se dalo jednoduše říci jedna z vůbec

Potápky Girard-Perregaux pro aukci

Hodinky Sea Hawk byly vždy určeny asertivním osobám, ochotným pustit se do extrémních dobrodružství. Zaujmou především svým neobvyklým designem 44mm ocelového pouzdra. Heliový ventil, otočná luneta se zkosenými hranami a šroubovací korunka – to jsou atributy špičkových vodotěsných hodinek do 1000 metrů. Automatický strojek GP033R0 vlastní manufakturní výroby navíc nabízí komplikace data a indikace rezervy

Druhý nejdražší obraz Toyen jde do dražby

V historii druhý nejcennější obraz surrealistické malířky Toyen s názvem Potápeč bude poprvé vydražen v české aukci společnosti 1. Art Consulting Praha. Aukce proběhne 18.března v Topičově salonu na Národní Třídě v Praze, přičemž předpokládaná finální částka by měla překročit hranici 15 milionů korun, čímž by se dostalo plátno do první desítky nejdražších obrazů v ČR. Vyvolávací

Kombinézu z ikonického filmu Le Mans vydražili za 20 milionů

Film Le Mans vzbuzuje emoce fanoušků už čtyřicet let. To všechno především díky perfektnímu ztvárnění závodního prostředí a hereckému výkonu Steva McQueena. Jeho kombinéza byla teď vydražena v Kalifornii za neuvěřitelných 984 000 USD (skoro 20 milionů korun). Bílá kombinéza z nehořlavého materiálu Nomex nese jmenovku filmové postavy, kterou McQueen ztělesňoval – Michaela Delaneya. Kromě

Šperky Elizabeth Taylor vydraženy za 2,3 miliard

V New Yorku v aukční síni Christie’s byly vydraženy šperky holywoodské legendy Elizabeth Taylor, která letos 23. března zemřela na selhání srdce. Odborníci odhadovali, že se cena za prodané klenoty bude pohybovat okolo miliardy korun, ale výsledek předčil i všechna očekávání. Celková suma ultra luxusních klenotů totiž dosáhla astronomické částky 2,3 miliard. Vrcholem dražby byl náhrdelník La

Drsný tourbillon Bell & Ross v butiku

Všem milovníkům hodinek s aviatickou duší se musí rozbušit srdce. Do pražského butiku Bell &

Nová kolekce šperků BVLGARI MVSA ctí múzy starověkého Řecka

Devět legendárních sester, které vládly umění, poezii a hudbě inspirovaly dům Bulgari k vytvoření nové kolekce

MeisterSinger v hodinářství Koscom

Krátce po otevření hodinářství Koscom, které si stále drží pozici největšího ve střední Evropě, dochází

Letní Top Class se zhlédl ve světě z cukru a diamantů

Přední magazín ze světa snů, česká bible luxusu Top Class, opět narušil zažité konvence a

Skeleton Prokop & Brož v barvách české trikolóry

Mladá tuzemská hodinářská značka Prokop & Brož, jejíž poslední koncept jsme nedávno představili, odhalila portálu

Gastronomický výběr

Emirates získala ocenění časopisu Saveur za palubní stravování

Dubaj, Spojené arabské emiráty – Společnost Emirates, globální spojovatel lidí, míst a ekonomik, dnes oznámila,

Zážitková gastronomie hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou

Milovníci dobrého jídla a vína si opět přijdou na své na konci listopadu. O víkendu

Odměňujte se… s Jameson Select Reserve

Když se tak proplétáme našimi všedními dny, toužíme často po něčem výjimečném. Výjimečné zážitky nás

Godet, šlechtic mezi koňaky pokračuje 17. generací

Koňak patří mezi nejvznešenější nápoje. Těch skutečně výjimečných je ale jen velmi málo. Značka Godet

Hotelové překvapení roku: Spa hotel Atlantic Palace

Zřejmě se shodneme, že nabídka opravdu luxusních hotelů na české scéně není co do množství

Osobnosti

Magdalena Vokáčová a online projekt zabývající se vztahy

Koučování je dnes poutavé, moderní slovo i oblíbená metoda. Řada lidí aktivně koučink, coby metody

McLaren hlavním útočníkem na fotbalovém hřišti Circuito de Jarama

Na závodním okruhu blízko Madridu se nedávno děly neuvěřitelné věci: Cristiano Ronaldo, držitel dvou Zlatých

Šest otázek pro pana Pavla Brídu

Podařilo se nám vyzpovídat ing. Pavla Brídu, který neunikl našemu hledáčku zajímavých osobností českého trhu.

Fire and Ice v podání Bene Mayra

V roce 1986 natočil Willy Bogner junior úspěšný sportovní film „Fire and Ice“, za který

Michael Vorba opětovně zazářil

Víkendová podzimní cena Brna, v rámci Masaryk Racing Days, se nesla pro českého pilota Michaela

Powered by: wordpress & purengine.