Budou nejdražší hodinky světa znovu k prodeji?

Neuvěřitelné! Konečně byl odhalen majitel nejdražších hodinek na světě a vypadá to, že je brzy podstoupí novému sběrateli či spíše investorovi! Zámožný šejk Saud Bin Mohammed Bin Ali Al-Thani, bratranec Katarského emíra, totiž oslovil aukční dům Sotheby’s a nabídl k prodeji sběratelské předměty neuvěřitelné hodnoty – to vše z důvodů nutnosti pokrytí dluhu 83 miliónů dolarů! Kromě

Hublot a 12 světových boxerských špiček v jednom ringu!

Hublot , světová značka hodinek, a WBC, Světová Boxerská Rada, společně vstoupily do pomyslného ringu. Spolu s 12 legendárními boxerskými špičkami uspořádali aukci, jejíž výtěžek putoval na nově založené konto fondu WBC, který je určen vysloužilým boxerům.  Předmětem aukce bylo 12 speciálních kusů hodinek Hublot, signovaných obdivovanými šampiony, jakými jsou Mike Tyson, Sugar Ray Loenard, Lennox

Bondův Aston Martin DBS míří do aukce

Již na začátku tohoto měsíce se v aukční síni Christie´s objeví skvost jménem DBS, Aston Martin DBS. Vůz, který v roce 2008 řídil Daniel Craig, jakož to poslední představitel Jamese Bonda, bude společně s dalšími předměty slavného filmu Quantum of Solace vydražen za účelem podpory britské dětské nadace Banardo. Pořadatelé celé akce doufají, že se

Všichni obdivují pivní orloj v Plzni. Víme, kdo na něm pracoval

Už 5. října mají vypuknout oslavy 170 let značky Pilsner Urquell, jež doprovází ohromná kampaň spuštěná Plzeňským Prazdrojem. Po boku velkolepé televizní a internetové kampaně si značka bude žádat pozornost i prostřednictvím jedinečné dražby 17 unikátních lahví. Pivovar také připravuje knihu mapující svou celou barvitou historii. Na plzeňském náměstí Republiky, kde se mimochodem nachází i

Unikátní láhev Moët & Chandon z roku 1921 vydražena za 301 921 KČ

Jediná láhev šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, představená v proslulém Bugsy’s baru v rámci světově unikátního projektu Chronologie de Champagne, má nového majitele. Ten v tiché dražbě za tento unikát nabídnul 301 921 Kč.  Čistý výtěžek bude majitelem Bugsy’s baru Václavem Vojířem věnován Nadaci Olgy Havlové na podporu seniorů. Myšlenka nabídnout hostům jedinečnou sbírku ročníkových vín

Chronologie de Champagne v Bugsy’s baru

V pražském baru Bugsy’s vrcholí charitativní dražba unikátní lahve šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, největšího ročníku 20. století, která celých devadesát let čekala takzvaně na kvasinkách na svého majitele přímo ve sklepech pod městem Épernay v srdci Champagne. Bugsy’s bar právě v letošním roce spustil unikátní projekt Chronologie de Champagne, kde nabízí 64 různých ročníkových vín Moët

Jedenáct lahví prémiové skotské Glenfiddich v aukčním prodeji

Rok 2012 je pro nejprodávanější značku jednodruhové „single malt“ skotské na světě opravdu speciální. Tato proslulá destilérka totiž slaví, stejně jako Socha Svobody, své 125. výročí, které navíc doplňuje nedožitými 110. narozeninami poslední pravnučky zakladatele značky. Při příležitosti těchto důležitých milníků se tak Glanfiddich rozhodl představit něco, čemu by se dalo jednoduše říci jedna z vůbec

Potápky Girard-Perregaux pro aukci

Hodinky Sea Hawk byly vždy určeny asertivním osobám, ochotným pustit se do extrémních dobrodružství. Zaujmou především svým neobvyklým designem 44mm ocelového pouzdra. Heliový ventil, otočná luneta se zkosenými hranami a šroubovací korunka – to jsou atributy špičkových vodotěsných hodinek do 1000 metrů. Automatický strojek GP033R0 vlastní manufakturní výroby navíc nabízí komplikace data a indikace rezervy

Druhý nejdražší obraz Toyen jde do dražby

V historii druhý nejcennější obraz surrealistické malířky Toyen s názvem Potápeč bude poprvé vydražen v české aukci společnosti 1. Art Consulting Praha. Aukce proběhne 18.března v Topičově salonu na Národní Třídě v Praze, přičemž předpokládaná finální částka by měla překročit hranici 15 milionů korun, čímž by se dostalo plátno do první desítky nejdražších obrazů v ČR. Vyvolávací

Kombinézu z ikonického filmu Le Mans vydražili za 20 milionů

Film Le Mans vzbuzuje emoce fanoušků už čtyřicet let. To všechno především díky perfektnímu ztvárnění závodního prostředí a hereckému výkonu Steva McQueena. Jeho kombinéza byla teď vydražena v Kalifornii za neuvěřitelných 984 000 USD (skoro 20 milionů korun). Bílá kombinéza z nehořlavého materiálu Nomex nese jmenovku filmové postavy, kterou McQueen ztělesňoval – Michaela Delaneya. Kromě

Hermès si umí od času odpočinout

Už je tomu pět let, co se v Hermès snaží za pomoci svých hodinek ulehčit

S jednou ručkou, jako kdysi: MeisterSinger

Za úspěchem novodobých hodinářských značek stojí rozhodně originální a osobitý přístup. Právě proto se německý

Tourbillon s rodokmenem nejlepších

Carl Friedrich Bucherer byl výjimečný muž, který měl odvahu odklonit se od mnohokrát prošlapané cestičky.

Omega svádí muže parfémem

Omega svádí muže parfémem

Ačkoli je tomu už dva roky, co se začal psát příběh delikátní vůně Aqua Terra,

Koscom a opravdový luxus v podání H. Moser & Cie

Za ohromným rozmachem povědomí o hodinářských značkách stojí bezesporu také Koscom. Tradiční české hodinářství, jehož

Gastronomický výběr

Italské snoubení chutí

Italské snoubení chutí

Restaurace Aldente, která je vším, čím má pravá italská trattorie být, představuje novou vinotéku. Je

Tresčí a degustační menu v Kampa Parku 2 za cenu 1

Luxusní restaurace Kampa Park si pro své členy věrnostního programu přichystala jedinečnou novinku – tresčí

Agave zavádí víkendové brunche

Agave, která si rychle získala věhlas jako špičková mexická restaurace, rozšířila řady podniků, do kterých

Proměny v George Prime Steak jsou jedinečným zážitkem

George Prime Steak přidal další trumfy do své nabídky – tajemně lákavý interiér navržený respektovanou

Nespresso Grand Cru Decaffeinato oficálně odhaleno

Nespresso je již dnes synonymem požitku z kávy. A proč by tomu mělo být u

Osobnosti

Šperky a hodinky Bulgari na předávání Cen Akademie

V Los Angeles proběhlo již 87. předávání Cen Akademie. Mezi hvězdami červeného koberce byla herečka

Snímek John Wick a jeho vztah k hodinkám Carl F. Bucherer

David Leitch a Chad Stahelski jsou přátelé švýcarské hodinářské značky Carl F. Bucherer. Ve světě

Plzeňský biskup požehnal už popáté velikonoční várce Pilsner Urquell

Sládci Plzeňského Prazdroje dnes uvařili slavnostní velikonoční várku ležáku Pilsner Urquell. Ve varně plzeňského pivovaru

Šperky Bulgari na Plese v Opeře 2015

Již pátý ročník společenské akce Ples v Opeře se konal v sobotu, 7. února 2015.

Lenka Náhlovská novou vedoucí oddělení prodeje letů společnosti ABS Jets

Česká společnost ABS Jets, leader na trhu soukromé letecké dopravy ve střední a východní Evropě,

Powered by: wordpress & purengine.