Unikátní láhev Moët & Chandon z roku 1921 vydražena za 301 921 KČ

Jediná láhev šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, představená v proslulém Bugsy’s baru v rámci světově unikátního projektu Chronologie de Champagne, má nového majitele. Ten v tiché dražbě za tento unikát nabídnul 301 921 Kč.  Čistý výtěžek bude majitelem Bugsy’s baru Václavem Vojířem věnován Nadaci Olgy Havlové na podporu seniorů. Myšlenka nabídnout hostům jedinečnou sbírku ročníkových vín

Chronologie de Champagne v Bugsy’s baru

V pražském baru Bugsy’s vrcholí charitativní dražba unikátní lahve šampaňského Moët & Chandon z roku 1921, největšího ročníku 20. století, která celých devadesát let čekala takzvaně na kvasinkách na svého majitele přímo ve sklepech pod městem Épernay v srdci Champagne. Bugsy’s bar právě v letošním roce spustil unikátní projekt Chronologie de Champagne, kde nabízí 64 různých ročníkových vín Moët

Jedenáct lahví prémiové skotské Glenfiddich v aukčním prodeji

Rok 2012 je pro nejprodávanější značku jednodruhové „single malt“ skotské na světě opravdu speciální. Tato proslulá destilérka totiž slaví, stejně jako Socha Svobody, své 125. výročí, které navíc doplňuje nedožitými 110. narozeninami poslední pravnučky zakladatele značky. Při příležitosti těchto důležitých milníků se tak Glanfiddich rozhodl představit něco, čemu by se dalo jednoduše říci jedna z vůbec

Potápky Girard-Perregaux pro aukci

Hodinky Sea Hawk byly vždy určeny asertivním osobám, ochotným pustit se do extrémních dobrodružství. Zaujmou především svým neobvyklým designem 44mm ocelového pouzdra. Heliový ventil, otočná luneta se zkosenými hranami a šroubovací korunka – to jsou atributy špičkových vodotěsných hodinek do 1000 metrů. Automatický strojek GP033R0 vlastní manufakturní výroby navíc nabízí komplikace data a indikace rezervy

Druhý nejdražší obraz Toyen jde do dražby

V historii druhý nejcennější obraz surrealistické malířky Toyen s názvem Potápeč bude poprvé vydražen v české aukci společnosti 1. Art Consulting Praha. Aukce proběhne 18.března v Topičově salonu na Národní Třídě v Praze, přičemž předpokládaná finální částka by měla překročit hranici 15 milionů korun, čímž by se dostalo plátno do první desítky nejdražších obrazů v ČR. Vyvolávací

Kombinézu z ikonického filmu Le Mans vydražili za 20 milionů

Film Le Mans vzbuzuje emoce fanoušků už čtyřicet let. To všechno především díky perfektnímu ztvárnění závodního prostředí a hereckému výkonu Steva McQueena. Jeho kombinéza byla teď vydražena v Kalifornii za neuvěřitelných 984 000 USD (skoro 20 milionů korun). Bílá kombinéza z nehořlavého materiálu Nomex nese jmenovku filmové postavy, kterou McQueen ztělesňoval – Michaela Delaneya. Kromě

Šperky Elizabeth Taylor vydraženy za 2,3 miliard

V New Yorku v aukční síni Christie’s byly vydraženy šperky holywoodské legendy Elizabeth Taylor, která letos 23. března zemřela na selhání srdce. Odborníci odhadovali, že se cena za prodané klenoty bude pohybovat okolo miliardy korun, ale výsledek předčil i všechna očekávání. Celková suma ultra luxusních klenotů totiž dosáhla astronomické částky 2,3 miliard. Vrcholem dražby byl náhrdelník La

Hodinky Longines vydraženy za 90 000 dolarů

Náramkové hodinky Longines Master Collection Moon Phases „Andre Agassi” byly společně s víkendem pro čtyři osoby na dostizích Kentucky Derby 2012 vydraženy za nebývale vysokou částku. Ta se po napínavé aukci vyšplhala až na neuvěřitelných 90 000 $, tedy zhruba 1 700 000 Kč! To by však nebylo vše. K této částce, která je určená neziskové organizace Andreho Agassiho pomáhající

Draží se hodinky Jamese Bonda

Do dražby v Christie’s v Ženevě míří originální hodinky Rolex 5513 Submariner, které měl na sobě Roger Moore jako James Bond ve slavné bondovce Žít a nechat zemřít z roku 1973. Jejich cena je znalci odhadována mezi 230 000 a 450 000 dolary. Tyto unikátní hodinky vytvořil Rolex v roce 1972, stále mají původní Oyster tah i ozubenou

Dům Michaela Jacksona na prodej

V Beverly Hills se prodává dům, ve kterém žil král popu Michael Jackson. Dům je na prodej za 23,5 milionu dolarů. Dům je navržen architektem Richardem Landrym ve stylu  francouzského zámku s francouzským decorem z 18. a 19. století. Stěny jsou zdobeny akvarely a akrylovými malbami. Sídlo má šest ložnic, 10 krbů, vinný sklípek, fitness

Luxusní interiér v barvách jedu

Přiznat v interiéru reprosoustavy německé značky Audio Physic, je krásná cesta, jak zopakovat barevné odstíny

Nové Vertu klanící se automobilce Bentley

Vertu, přední světový výrobce luxusních mobilních telefonů, představuje svůj druhý telefon na počest pětileté spolupráce

Nový paprsek světla Jour d’Hermes Gardénia

Jour d’Hermès vypráví od svého vzniku příběh, který je stejně tak jedinečný jako univerzální. Příběh

Obrat české společnosti ABS Jets počtvrté meziročně stoupl

Obrat českého operátora business jetů ABS Jets počtvrté za sebou meziročně stoupl a v úseku

Extravagantní bohém Franc Vila a jeho hodinky, která budou dostupné i u nás

Franc Vila má osobitý přístup ke všemu co dělá, což se velmi důrazně projevuje na

Gastronomický výběr

Levandulový anti-stress rituál v Ecsotica Spa

Vůně i modrofialová barva levandule umí člověka nádherně omámit… Levandule je vynikající nejen pro své

V centru lázeňské péče

V centru lázeňské péče

Mariánské Lázně dýchají odpočinkem. Nad okouzlujícím rozlehlým parkem jim vévodí nádherný hotel Danubius Health Spa

Po letech v zahraničí se na Šumavu vrátil šéfkuchař Marcel Onder

Nový šéfkuchař restaurace hotelu Kašperk v Kašperských Horách Marcel Onder je ve svých jedenačtyřiceti letech

Gastronomické svádění třikrát jinak aneb tipy pro pány

Vybíráte si stále stejná místa odpočinku, relaxace a svádění? Pak není divu, že vaše postupy

Šumavský hotel Kašperk podporuje elektromobilitu

Hotel Kašperk v Kašperských Horách je jedním z mála hotelů na Šumavě, který používá elektrickou

Osobnosti

Michael Vorba tváří značky Lussien

Česká scéna luxusu přichází s novou spolupráci na bázi ambasadorství. Značka Lussien se spojila s

Celebrity dressing Pietro Filipi

Na letošním jubilejním 50. ročníku KVIFF představil designérský tým Pietro Filipi své vybrané – red

Slavné osobnosti doplní své róby o šperky Bulgari u příležitosti zahajovacího večera MFF v Karlových Varech

50. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech opět letos přivítá významné hosty z řad

Sebastian Vettel a Shell na Hungaroringu nadchli tisícovky fanoušků během Ferrari Racing Days

Čtyřnásobný mistr světa Formule 1™ a současný pilot stáje Scuderia Ferrari Sebastian Vettel ukázal úžasnou

Celebrity na cestách s kufry Rimowa

Do začátku opravdovéh léta chybí už jen pár dní a stoupající rtuť na teploměru spojená

Powered by: wordpress & purengine.