Sociální sítě
Nahoru

Arlésienne – luxusní vánoční kolekce od L’Occitane

Femme fatale, osudová žena, múza. Tak lze představit Arlésienne – ženu, která inspiruje svým půvabem, šarmem a magickou neuchopitelností. Ženu, jež každého okouzlí. Vánoční kolekce značky L’Occitane pro rok 2014 nazvaná Arlésienne zachycuje všechny rysy femme fatale. Seznamte se s kolekcí, ve které se snoubí omamná vůně, šarm a nádech sváteční atmosféry. Ač nikdy doopravdy nespatřena, zanechává výraznou stopu své přítomnosti. Stále můžete slyšet šustot látky jejích šatů a cítit závan její neodolatelné vůně. Arlésienne. Představa osudové femme fatale, múza, kterou ve svých dílech vyobrazili takoví umělci, jakými byli Vincent Van Gogh, Pablo Picasso nebo Georges Bizet. Kdyby Arlésienne opravdu existovala, jak by vypadala? Krásná žena se sametově jemnou pletí, hebkýma rukama, svůdnými rty a nezaměnitelnou vůní, která každého uchvátí. Kosmetická značka L’Occitane svou představu Arlésienne ztvárnila v jedinečné vánoční edici, která v sobě spojuje tři květinové složky, z nichž každá představuje jeden povahový rys Arlésienne – šafrán ohnivý temperament, růže neodolatelný půvab a fialka magickou neuchopitelnost. Užijte si řadu výrobků, které vám dodají neodolatelné kouzlo a třpyt sváteční atmosféry.

Více z rubriky Kosmetika

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.