Sociální sítě
Nahoru
reklama

“Opera menu” v restauraci U Malířů

V případě, že máte, nebo jste v minulosti měli ambice změnit svého partnera, určitě jste se setkali v lepším případě s lehkým odporem, v tom horším pak s řízeným bojkotem. Partnerovy návyky mohou být roztomilé či úsměvné v prostředí domova anebo v okruhu přátel. Co si ovšem počít, když vám například usne uprostřed operního představení? A ruku na srdce – nemůže se to náhodou stát i vám? Příčin může být mnoho. Únava po náročném pracovním dni, anebo třeba jen obyčejné přejedení příliš tučným anebo jinak nevhodným jídlem. Jak tomu můžete předejít vy sami? Stavte se na “Before going Opera menu” v restauraci U Malířů. Přesně na toto jsou zde se svou nabídkou několikachodového menu vybaveni. Je lehké, zasytí tak akorát a vy se zcela spolehlivě vyhnete případnému kuturnímu trapasu. Pokud si tedy chcete svůj kulturní kousek náležitě užít s dobrým pocitem ve svém těle a současně bez nutkání ke spánku, pak je následující menu právě pro vás, a to za 790 Kč.

Pěna z černého kořene se zauzeným kachním prsem a salátkem z červené řepy

nebo

Francouzský tartar z hovězí svíčkové s rukolovým salátkem, lanýžovým olejem a chlebovými chipsy

***

Kuřecí „Saltim – Bocca“ s bramborovým pyré a restovanými liškami

nebo

Pečené filátko ze pstruha duhového se zeleninovým Ratatouille a domácími dýňovými ravioly

***

Pomerančový sorbet s Aperolem

nebo

Variace čokoládových pralinek

Více z rubriky Gastro

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.