Sociální sítě
Nahoru

TRADIČNÍ NEDĚLNÍ BRUNCHE V HOTELU PRAGUE MARRIOTT

Nedělní brunch v restauraci Midtown Grill v hotelu Prague Marriott je opravdovou hostinou pro celou rodinu. Od okamžiku, kdy vstoupíte do restaurace provoněné syčícím masem a čerstvě praženou kávou, se vám začnou sbíhat sliny. Po usednutí do pohodlných kožených sedaček se sklenkou Prosecca se můžete zcela ponořit do atmosféry nedělního brunche. Ať už jdete s přáteli či celou rodinou, tady si každý vybere, od vynikajícího jídla po živou hudbu a dětský koutek. restaurant_01V nabídce studeného švédského stolu jsou jídla jako marinovaný uzený losos, rostbíf s křenem a krůta potřená pálivým chilli. Krevetový koktejl s koktejlovou omáčkou v americkém stylu najdete v baru s mořskými plody, který doplňuje rozmanitý sushi bar. V nabídce studených jídel jsou také sušená masa jako je šunka Serrano a různé druhy čerstvých salátů, počínaje křupavým Ceasarem posypaným silným parmesanem až po selský bramborový salát s pepřovou slaninou. Nabídka teplých jídel se soustředí na kvalitní čerstvé maso — servírují se prvotřídní USDA žebírka, horká, šťavnatá a nakrájená podle vašeho přání s omáčkou dle vašeho výběru. restaurant_03Dopřejte si, co hrdlo ráčí — a potom se ponořte do nabídky teplých dezertů včetně takových lákadel jako jsou čerstvě upečené palačinky s pomerančovou omáčkou, krémovité brulee s Baileys a dokonce i čokoládová fontána. V nabídce je i několik tématických brunchů, takže zábava pro děti je zajištěna. Vezměte rodinu a užijte si speciální jídlo, na které se budete těšit celý týden. 9874584444444444444NEDĚLNÍ BRUNCH ZAHRNUJE:
Neomezenou konzumaci studeného a teplého bufetu, baru s mořskými plody a ústřicemi, sushi baru, carving bufetu se 3 druhy masa a dezertového bufetu.
Nápoj na uvítanou, nealkoholické nápoje, pivo a vybraná vína.
Parkování zdarma v hotelové garáži po dobu brunche.
Dětský koutek s programem.
Živou hudbu.
Každou neděli od 12:00 do 15:00 hod.
Cena 1.150 Kč za osobu, děti do 6 let
konzumace zdarma, děti ve věku 7–12 let 490 Kč.
Více na  www.marriottprague.cz.

 

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.