Sociální sítě
Nahoru

OpenSkies šokuje. Vrací vám peníze za letenku, když nejste spokojeni v business class

Britská luxusní aerolinka OpenSkies, která je kompletně v business class, nabízí od 8. září bezkonkurenční benefit. Pokud zákazníka neuspokojily služby na palubě, obdrží zpět plnou refundaci letenky.

Love Everything or Pay Nothing! Tak se jmenuje nová akce, která nemá ve vzdušném prostoru obdoby. Může si to dovolit – podle interního průzkumu vyjádřilo maximální spokojenost se službami 96,85 procent pasažérů. Všichni se zavázali, že by dokázali společnost okamžitě doporučit svým přátelům a kolegům.

Let si můžete zabukovat přímo na www.flyopenskies.com, akce trvá do 30. listopadu. Středoevropan nejlépe využije lety mezi New Yorkem či Washingtonem a Paříží. Servis možná bude rozšířen i na další lety. Záleží na oboustranné spokojenosti.

Více z rubriky Adrenalin

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.