Sociální sítě
Nahoru

Oslavte Den Matek zlatým vzkazem

Lepší oslavu Dne matek snad ani nelze objevit. Nebo ano? Moet & Chandon vydává speciální kolekci Message On A Bottle, která už názvem sděluje vše a je určena zejména pro pozorné manžele. Prémiové šampaňské, oděné do romanticky růžového hávu, které má vyjadřovat hloubku citu k partnerce, je dodáváno spolu s exkluzivním značkovačem zlaté barvy. Ten ženu potěší obzvláště. Než tedy láhev otevře, je možné jí napsat na etiketu zlatý vzkaz, případně se tu mohou podepsat i děti. Včetně dvou skleniček vše prakticky přenesete v diskrétním kufříku. Set je k dispozici za cenu 120 USD (2350 Kč).

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.