Sociální sítě
Nahoru

Magazín Zbraně & náboje přináší i ukázky luxusních zbraní!

I zbraně mohou být luxusní záležitostí, které je sběrateli vyhledávané jako umělecké dílo. Dokazuje to koneckonců zářijové číslo měsíčníku Zbraně & náboje, které mimo jiné představuje ručně gravírované modely revolverů Smith & Wesson! Právě produkce této legendární značky patří už tak do nejdražší cenové kategorie a dodatečné povrchové úpravy jim dodávají punc výjimečnosti. Zákazník si může objednat buď nejlevnější strojové rytí nebo laserem vypalované ornamenty, případně nejdražší ruční rytí „na míru“.
V čísle 9/2012, které se právě dnes objevilo na novinových stáncích, kde se bok po boku velikánů luxusního segmentu – magazínů Top Class a Top Cars – hlásí o svou pozornost, se lze dočíst také o unikátní limitované sérii výročních pušek Winchester, jejichž pravděpodobně jediná sada mimo území USA je k mání právě v Česku, nebo o tom, jaké zbraně má nejradši generální ředitel největší české zbrojařské firmy, České zbrojovky Uherský Brod, Lubomír Kovařík. Magazín Zbraně & náboje v nové grafické podobě však přináší i spoustu dalšího zajímavého čtení ze světa zbraní.

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.