Sociální sítě
Nahoru

Kabaret a burleska opět v Praze ožije

Už jen několik posledních vstupenek zbývá pro zájemce o účast na večeru VIVA CABARET!, který se uskuteční v úterý 28. května 2013 od 20.00 hodin v sále Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia v Praze. Tento speciální koncept se snaží navázat na úspěšnou tradici kdysi slavného a oblíbeného žánru burlesky a kabaretu, a to aktuálně v programu plném šarmu, elegance, noblesy, sofistikovaného humoru, hudby, dobrého jídla a pití.

Tématem celého večera je touha, láska, fantazie a sofistikovaná erotika (ale ve vší počestnosti!), a to nejen v rámci programu, ale také speciálního menu. Kulinářský zážitek v podobě pětichodového menu založeného na kombinaci afrodiziakálních ingrediencí jen podtrhuje celkový náboj akce. Servírování jednotlivých chodů se prolíná s bohatým programem plným překvapení, na nichž se podílejí přední čeští umělci, např. Martin Zbrožek, Petr Klimeš, Jana Epikaridis a další. Hvězdou večera jistě bude okouzlující profesionální tanečnice z Německa, Orphelia de Winter.

Pro projekt byl zcela záměrně vybrán exkluzivní prostor sálu Boccaccio v podzemní části Grand Hotelu Bohemia z roku 1927. Neobarokní mistrovské dílo z mramoru, zlata a křišťálu se stalo ihned po otevření jedním z nejoblíbenějších míst společenského života pražské smetánky. Každý den se zde pořádaly „Čaje o páté“ nebo „Taneční večery – Soirée dansantes“, později večer a v noci se Boccaccio měnilo v luxusní pánský noční klub.  Za zábavou sem pravidelně mířily osobnosti jako Jan Masaryk nebo velvyslanec USA v Praze. Ve společnosti krásných žen, šumivého vína a kubánských doutníků se diskutovalo o obchodu, dělala se politika a byla uzavírána přátelství.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.