Sociální sítě
Nahoru

Klára Spilková se stala novou tváří Bogner

S českou golfistkou Klárou Spilkovou získává Bogner další talent do svého Golf Pro Teamu. Společně s gofovou legendou a dlouhodobým partnerem značky Bogner, Bernhardem Langerem, bude Klára Spilková oficiálně reprezentovat značku Bogner, počínaje jarem 2015.

Sport má u značky Bogner dlouhou tradici a představuje také jeden z klíčových aspektů naší společnosti. Je tedy pro nás vždy speciální příležitost, pokud můžeme s atlety sdílet jejich nadšení a na jejich cestě je kousek doprovodit,“ říká Willy Bogner, majitel a generální ředitel společnosti Willy Bogner GmbH & Co KGaA. „Na spolupráci s Klárou Spilkovou se moc těšíme. Klára se svojí vášní pro golf a lyžování dokonale zosobňuje značku Bogner. “ V roce 2010 se Klára Spilková poprvé účastnila profesionálních turnajů s handicapem +4. Ve stejném roce se stala členem České Professional Golf Association, PGA. „Je to pro mě velká čest spolupracovat s tak vynikající značkou jako je Bogner, dlouholetý výrobce krásného, především sportovního, oblečení. Tato značka dokazuje svoji vedoucí pozici v módním průmyslu s každou novou kolekcí. Výjimečnost a nejvyšší kvalita jsou obchodní značkou Bogner a a já jsem velmi hrdá na to nosit Bogner a sdílet její prestiž.“

Od příští sezóny, bude Klára Spilková bude nosit oblečení od Bogner při všech oficiálních událostech. V plánu jsou i další projekty. Spolupráce mezi značkou Bogner a Klárou Spilkovou byla stanovena na čtyři roky. Obě strany mají zájem o dlouhodobou spolupráci.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.