Sociální sítě
Nahoru

SUPERFOOD NOVÉ GENERACE

Často se stane, že vás zaskočí hlad a není čas na návštěvu restaurace s vaším oblíbeným menu. Úžasným řešením může být proteinová tyčinka, kterou snadno schováte do kapsy nebo kabelky – ale ne jen tak nějaká obyčejná. Tuhle si vybral dokonce i dubajský šejk a objednal si zásilku čítající hned několik desítek tisíc. Absolutní novinkou na trhu je Deluxe od Nutrend – superfood nové generace!

DeLuxe_Bar_darkovy_DISP

Tenhle mistrovský kousek vznikl po dlouhých měsících intenzivního nutričního výzkumu a přináší ty nejkvalitnější suroviny, vysoký obsah proteinů, minimum cukru (tyčinka je slazena steviolglykosidy ze Stevie), vlákninu a složení prosté lepku. Tyčinka vás ohromí svou delikátní chutí a na trhu zcela ojedinělými chuťovými kombinacemi: vybírat můžete z příchutí čokoládové brownies, čokoládový dort, pomerančovo-kokosový koláč, panna cotta, skořicový šnek, jahodový cheesecake, banánovo-mandlový koláč a citronový cheesecake. Deluxe balení po 8 kusech (8 x 60 gramů) zakoupíte za 380 Kč.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.