Sociální sítě
Nahoru

Happy B Day Karolinum

Recepce

Už zítra oslaví dentální centrum Karolinum, kam jsme vás již zvali, své první výročí. Jeho zakladatelka MDDr. Karolina Kalantyrskaja sází na novou tvář stomatologie, která klade důraz na odbornost, moderní technologie, špičkové vybavení a individuální přístup k zákazníkovi. Kombinace těchto faktorů slaví úspěch, jehož důkazem jsou stovky spokojených klientů.

foto-tym

Dentální centrum Karolinum, již rok nabízí své služby v Dlouhé ulici na Praze 1 a kombinace nabízených služeb, přístupu i lokality slaví úspěch. Všechny ordinace jsou navíc vybaveny špičkovými přístroji a technologiemi pro zajištění bezchybné diagnostiky a péče. „Na vybavení si zakládáme, a proto máme každou zubní ordinaci vybavenou špičkovými zubními křesly KaVo E70, která jsou považována za „Ferrari“ mezi zubařskými křesly. Na křesla máme napojený audiovizuální systém, díky kterému může pacient během pobytu u nás sledovat svůj oblíbený film, poslouchat hudbu, nebo dokonce pozorovat určité části svého ošetření.,“ říká zakladatelka kliniky Karolina Kalantyrskaja a dodává: „Využíváme rovněž speciální systém Amann Girrbach, jehož součástí je celá řada přístrojů umožňující precizní zpracování různých druhů materiálů pro protetiku.“

Ordinace

Karolina Kalantyrskaja ke své kariéře ve stomatologii směřovala už od útlého věku. „Oba mí rodiče jsou zubní technici, a tak jsem v zubní laboratoři doslova vyrostla,“ říká rodačka z Karviné, která přes svůj mladý věk – 29 let – disponuje bohatými zkušenostmi. Po studiích na Lékařské fakultě Univerzity Palackého absolvovala stáž ve Švýcarsku a následně působila ve své osobní praxi v Karviné. Za největší vyznamenání však považuje fakt, že si po roce udržuje stálou klientelu, která se rozrůstá primárně díky osobním doporučení pacientů. „Drtivá většina klientů přichází díky tomu, že jsme odvedli skvěle svou práci, a navíc se u nás cítili příjemně. K zubařům se lidé často bojí chodit i kvůli přístupu personálu a celkové atmosféře. Těší mne, že se nám daří tvář české stomatologie měnit a slavíme s naším konceptem úspěch,“ uzavírá Karolina Kalantyrskaja.

Odpocivadlo

Více z rubriky iLuxus

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.