Sociální sítě
Nahoru

Další vítěz dTestu od Miele – WWG XL byla nejlepší z 28 modelů praček

Vítěz testování automatických praček nezávislého spotřebitelského dTestu 10/2019 nese opět značku Miele. Mezi 28 modely automatických praček stanula na prvním místě pračka WWG 120 XL. Opět se potvrzuje, že ať si pořídíte jakýkoliv přístroj od Miele, nemůžete šlápnout vedle. V testu 20 sušiček v předchozím dTestu 9/2019 totiž prvenství připadlo opět Miele, a to modelu TCJ 690 WP (výsledky platí i pro technicky totožný model TWJ 680 WP Eco & Steam WiFi & XL).

Pračka s kapacitou až 9 kg prádla je vybavena šetrným voštinovým bubnem, ProfiEco motorem, samočisticím zásobníkem AutoClean a mnoha užitečnými programy a funkcemi. Poradí si s džínami, košilemi, vlnou i hedvábím, sportovním nebo outdoorovým oblečením a oděvy v ní můžete i pohodlně naimpregnovat. Systém CapDosing umožňuje snadné dávkování předpřipravených kapslí. Přístroj spadá do třídy ekonomické účinnosti A+++. V kombinaci se sušičkou lze využít uspořádání side-by-side nebo do věže. Díky své kapacitě je vhodná pro větší domácnosti. Pračky jsou stejně jako ostatní přístroje Miele testovány na životnost až 20 let.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.