Sociální sítě
Nahoru

Jemně šlehané paté z přírodních ingrediencí pro kočičky

Nové salámky pro kočky řady Brit Care českého výrobce Vafo Praha slouží jako doplněk a odměna k pravidelné stravě. Jedná se o jemně šlehané paté z přírodních ingrediencí s vysokým obsahem hovězího, rybího a kuřecího masa. K dostání jsou ve třech variantách.

Nové salámky Brit Care Cat Sausages mají konzistenci jemně šlehaného paté z přírodních ingrediencí a s vysokým obsahem masa. Jedná se o masovou pochoutku z kuřecího, hovězího a rybího masa, ve které nenajdete žádné obiloviny, sóju, přidaný cukr, barviva nebo geneticky modifikované organismy. Lze je podávat jako odměnu či lákadlo pro získání pozornosti.

Nové salámky Brit Care Cat Sausages doplňují řadu Brit Care o další typ „mokrého“ krmiva, které kočky ocení. Chovatelé tak mohou svým šelmám nabídnout měkkou svačinku či zatraktivnění granulované stravy a zvýšit příjem tekutin kočky.

Více z rubriky Mazlíčci

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.