Sociální sítě
Nahoru

Přírodní kosmetika pro nejcitlivější dětskou pokožku

Značka kosmetiky Semante by Naturalis je známá svým přírodním složením, certifikovanými BIO surovinami, za studena lisovanými oleji či přírodními aromaterapeutickými esenciálními oleji. Semante by Naturalis však myslí i na maminky a na ty nejmenší z nás, proto se vrhli do vývoje skutečně přírodní a funkční kosmetiky pro děti.

Nová dětská řada se skládá z masážního olejíčku vhodného při trápení s nadýmáním, dětského tělového másla a speciálního olejíčku po koupeli. Všechny produkty se dají používat již od prvních dnů po narození. Jsou vyvíjeny a testovány s ohledem na delikátnost kojenecké pokožky. Použité oleje mají terapeutický účinek a neobsahují žádné alergeny. Díky tomu se dají používat po každém koupání či při prvních příznacích vyrážky, opruzenin apod.

Na vývoji se podíleli lékaři a inženýři s mnohaletou praxí v oblasti přírodní, dětské či funkční kosmetiky. Díky jejich know-how, bohatým zkušenostem a citu pro detail vznikly produkty splňující ty nejpřísnější standardy.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.