Sociální sítě
Nahoru

Nový trend v péči o zralou pleť

Pokud hledáte kosmetické přípravky s obsahem nejnověji vyvinutých anti-age látek, bude vás zajímat sérum s peptidem Argireline od české značky Le Chaton, jež patří společnosti Kosmetika Capri.

Nedělejte si další vrásky

Peptidy jsou krátké řetězce aminokyselin, které tvoří základ bílkovin včetně kolagenu a elastinu. To je činí nezbytnými pro zdravou a mladistvou pleť. „V péči o pleť se peptidy používají už dávno, Argireline se od nich liší schopností lehce omezit pohyb svalů. Je to první peptid s účinkem zacíleným na dynamické vrásky, aktivně ovlivňuje komunikaci mezi nervy tak, aby nedocházelo k úplnému stažení svalů. Zároveň stimuluje produkci kolagenu, čímž opět pomáhá udržovat pokožku hladkou a bez vrásek,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy Kosmetika Capri.

Sérum s argireline, Le Chaton, 15 g za 599 Kč, kosmetikacapri.cz

Žádný botox, ale živá voda

Argireline (Acetyl Hexapeptide-8) je bezpečnější alternativou ke známému botoxu. Omezuje činnost obličejových svalů, které zároveň napíná, výsledkem je tudíž vyhlazení jemných linek i výraznějších mimických vrásek. Rozdíl je viditelný už za pouhých 15 dní, mimika obličeje, především úsměv, je přitom zcela zachována, a zůstává i radost ze života. Sérum s Argireline obsahuje ještě peptid Leuphasyl (Pentapeptide-18) a kyselinu hyaluronovou.

Více z rubriky Průvodce českou kosmetikou

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.