Sociální sítě
Nahoru

Spa Resort Pawlik – Aquaforum: Tryskající vášeň pro lázeňství

Rozsáhlý lázeňský komplex ve Františkových Lázních zve k načerpání sil ve vyprahlé pustině moderního shonu. Ve Spa Resortu Pawlik – Aquaforum se hosté ponoří do pohádkové atmosféry odborné péče, která vychází z přírodních zdrojů a zvláště z životodárného vlivu vody. Jednotlivci i celé rodiny zde mohou zrelaxovat, upevnit zdraví a také zažít spoustu zábavy.

Příliv oživujících přírodní sil

Františkovy Lázně oplývají léčivými prameny, které pomáhají ulevit od mnohých zdravotních obtíží. Ve Spa Resort Pawlik – Aquaforum ale moře lázeňské péče přináší vedle tradiční pomoci v léčbě mnohých onemocnění i oživující vlnu relaxace a podpory zdraví – jak fyzického, tak i duševního.

Tisícero zákoutí

Královský komfort spa resortu oceňují jeho návštěvníci už od roku 1868. Od té doby se proměnil v úhledný komplex dvou hotelových budov s množstvím různých typů pokojů a apartmánů propojený s vodním parkem Aquaforum, Lázeňskou klinikou a historickým lázeňským provozem – Císařskými lázněmi. Léčivý je rovněž pobyt v přírodě, která je resortu neskutečně blízko díky nádhernému venkovnímu areálu, který k hotelu přináleží.

S chutí do plnohodnotného života

Cenný zdroj vodopádu zážitků ve Spa Resortu Pawlik – Aquaforum umocňuje království chutí – hotelová restaurace. Rautový výběr pokrmů připomíná bohaté hostiny šlechtických sídel, které doplňují dennodenně all insclusive nápoje u všech pobytů.

Široká škála lázeňské péče

Vrcholem péče o hosty jsou však ve Spa Resortu Pawlik rozsáhlé služby moderní hotelové lázeňské kliniky. Lékaři a vyškolený zdravotnický personál se v ní zaměřují na léčbu aspektů onemocnění srdce a cév, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, nervových nemocí, Diabetes mellitus, neplodnosti a gynekologických onemocnění. Výjimkou není ani péče po onkologických onemocněních.

Na pojišťovnu i sami

Léčebné pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou jsou lázeňskou klasikou. V případě Spa Resortu Pawlik však takové služby mohou využít i ti, kteří se rozhodnou nečekat na zdravotní pojišťovnu a zakoupí si pobytové balíčky s léty ověřenou tradiční lázeňskou péčí na 7 či 14 nocí nazvané Léčebná kúra Bonus 7 a Léčebná kúra Bonus 14.

Zdraví je jen jedno

Lepší než jen léčit zdravotní neduhy, je předcházet jejich vzniku. Různobarevná paleta wellness procedur a programů na podporu imunity a stálého zdraví je ve SPA Resortu Pawlik každým rokem obohacována o další nové poznatky. Díky nim může každý z hostů zlepšit svůj aktuální zdravotní stav. Pro tyto účely lze využít i nabízené krátkodobé pobytové balíčky.

Rodina na prvním místě

Služby Spa Resortu Pawlik jsou uzpůsobené tak, aby uspokojily šíři přání jednotlivců, párů i celých rodin. Navíc rodiče s dětmi si mohou nyní ve Františkových Lázních užít záživnou rodinnou dovolenou prospěšnou zdraví za snížené ceny pro dětské hosty (do konce roku). Je ověřené, že mnoho z procedur je prospěšných i dětem. Ve chvíli, kdy si je budou užívat jen dospělí, o děti bude postaráno. V hotelu je centrum volnočasových aktivit a hrací centrum pro malé i velké. Čilý proud informací čeká na zájemce v internetových koutcích, stejně jako bohatý zdroj literární fantazie v hotelové knihovně. Největší zábavou však bude pobyt v aquaparku.

Vodní radovánky

Skutečným skvostem spa resortu je jeho vlastní vodní svět Aquaforum, který může Pawlik jako jediný lázeňský hotelový komplex u nás svým hostům nabídnout. V tomto největším akvaparku v českých lázních se všechny chmury rozplynou v relaxačních bazénech s tryskami a bublinkami, nálada zajiskří na tobogánech a skluzavkách a blahodárným teplem sauny se uvolní mysl. Dobrou náladu lze načerpat i z pohybu v plaveckém bazénu.

Více z rubriky Hotely

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.