Sociální sítě
Nahoru

Stylový návrat barevné spolupráce: Skechers & Jen Stark

Značka Skechers přichází s druhou edicí Skechers x Jen Stark okouzlujících a barevných designů na obuvi, které oživí váš šatník na celou sezónu. Po velkém úspěchu první série, která se rychle vyprodala, obnovuje Skechers spolupráci s umělkyní z Los Angeles a uvádí svou nabídku se širokou paletou stylových tenisek. Kolekce, která je nyní dostupná pro ženy, muže a nově i pro dívky, slibuje další sezónu plnou barev a nových trendů!

Jen Stark je americká umělkyně známá svými živými a hypnotizujícími díly, které čerpají inspiraci z přírodních vzorů a fraktálů. Narodila se v Miami a získala umělecké vzdělání na Maryland Institute College of Art. Její práce zahrnuje papírové řezy, sochy, malby a animace, proslulé svou barevností a složitostí.

Aktuálně je na trhu druhá série Skechers x Jen Stark, spolupráce, která opět představuje charakteristický design kapání aplikovaný na různé modely obuvi, včetně populárních siluet jako Skechers Uno a Skechers Street Hi-Ryze. Technika designu kapání, kterou používá Jen Stark ve svých spolupracích se Skechers, je unikátní vizuální styl, který se vyznačuje kapajícím efektem barev, připomínajícím tekutou barvu stékající po předmětu. Tento design je obvykle plný živých, intenzivních barev, které se míchají a překrývají v dynamických a působivých vzorech.

Obě kolekce Skechers x Jen Stark kombinují uměleckou estetiku s pohodlím a technologií obuvi Skechers. Právě kombinace pohodlí s módním přesahem je důvod, proč jsou boty Skechers x Jen Stark zákazníky vyhledávané. Po úspěchu první série je The Comfort Technology Company™ nadšena, že může pokračovat ve spolupráci s Jen Stark, která je jednou z mnoha oblíbených umělců z řady Skechers Visual Artist Series.

Vstupte do barevného světa Jen Stark – znovu! Druhá kolekce Skechers x Jen Stark je k dispozici na skechers.com a ve vybraných obchodech Skechers v České republice. Nové kousky z druhé kolekce Skechers x Jen Stark přináší svěží závan do vašeho šatníku. Odráží nejnovější módní trendy, ale také zaručují pohodlí a kvalitu, které Skechers slibuje.

Tato kolekce je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí oživit svůj denní styl a přitáhnout pozornost originálními a odvážnými designy. Kolekce Skechers x Jen Stark je ideální pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost a odlišit se od davu. Neváhejte a dopřejte si obuv, která nejen dobře vypadá, ale také vás bude bavit nosit.

Více z rubriky Obuv

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.