Sociální sítě
Nahoru

Značka Frosch bodovala v soutěži Volba spotřebitelů 2024

Tablety do myčky značky Frosch se v letošním souboji soutěže Volba spotřebitelů 2024 utkaly o přízeň spotřebitelů. Ve vysoké konkurenci čtyřiadvacátého ročníku spotřebitelského programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2024 se zúčastnilo 221 produktových novinek od 168 firem.

Spotřebitelé vybrali 66 vítězů. Společnost NIQ shromáždila a zpracovala výsledky unikátního průzkumu, v rámci kterého proběhlo dotazování na reprezentativním vzorku čtyř tisíc českých respondentů. Ti jednoznačně zvolili v kategorii Tablety do myčky značku Frosch s inovovaným výrobkem Frosch EKO tablety do myčky vše v 1 citron. Výrobky si oblibu získaly jak díky své účinnosti, tak i díky přírodnímu složení. Marketingový program Volba spotřebitelů podporuje vazby mezi výrobci a zákazníky. Každoročním vyhlášením vítězných výrobků poukazuje na produkty, které spotřebitelé oceňují, které na trhu vítají, a které kupují.

Velkým tématem letošního ročníku Volby spotřebitelů 2024 byla udržitelnost a s tím spojený zájem o zdravý životní styl. Volba spotřebitelů je nástrojem, který propojuje výrobce a spotřebitele. Vyvrcholením tohoto snažení je pak každoroční předání ocenění novinkám a zajímavým inovacím na trhu. Vítězné produkty lze poznat dle červeného loga se zvednutým palcem, kterým se chlubí nejčastěji na svých obalech,“ uvádí Lukáš Matějka, manažer marketingové skupiny pořádající společnosti.

Ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka je českými spotřebiteli vnímáno dlouhodobě velice pozitivně. Volba spotřebitelů je tedy, dle deklarace respondentů, jedním z nejkladněji vnímaných komerčních certifikátů, které má zároveň mezi respondenty i velmi široké povědomí,“ uvádí Viktorie Škorvagová z výzkumné agentury NIQ.

Značka Frosch zvítězila v kategorii tablety do myčky s inovovaným výrobkem Frosch EKO tablety do myčky vše v 1 citron. Dokázala tak, že plně odpovídá požadavkům spotřebitelů na udržitelnost. Výrobky jsou nejenom účinné, ale nezatěžují životní prostředí svým složením, ani obaly. Tablety do myčky odstraní mastnotu i nečistoty a nádobí se leskne. Navíc zanechávají příjemnou vůni. Jedná se o přírodní prostředky na mytí nádobí bez chemie. Jsou tady pro všechny, kdo chtějí ve své domácnosti eliminovat množství chemických látek a vyhledávají přípravky šetrné k přírodě bez ekologické stopy,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní a marketingová ředitelka pro značku Frosch.

Více z rubriky High society