Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Bebutter
  Bebutter je řada přírodní kosmetiky české rodinné firmy Aromatica, která působí na trhu od roku 1992. Základ produktů tvoří bambucké máslo v bio kvalitě. Šlehané levandulové máslo vyhrálo Green Beauty Award v roce 2017, limitovaná edice s kokosem v roce 2018, obě v kategorii Body (péče o tělo).
  bebutter.cz
 • Botanicus
  Jedna z největších a nejznámějších značek vznikla roku 1992. Nabízí přírodní, většinou ručně vyráběnou bio kosmetiku, svíčky a džemy. Uzavřený cyklus pěstitel – výrobce – prodejce. Rostlinné suroviny pocházejí ze zahrad Botanicus proslulých svou krásou.
  botanicus.cz
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.