Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • IUVENIO
  Česká značka s hi-tech péčí o pleť je na trhu od jara 2020. Skupina skintelektuálů a odborníků z řad českých vědců jako první vyvinula nanovlákenné sérum přímo z aktivních látek. Všechny inovativní produkty jsou upgradem běžné kosmetiky a nabízí neinvazivní viditelné omlazení pleti. Sérum Crosslinked získalo Harper's Bazaar Award.
  Iuvenio.com
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.