Sociální sítě
Nahoru

Česká kosmetika

Abecední přehled značek

Přehledná databáze české kosmetiky slouží spotřebitelům, novinářům a samotným výrobcům k okamžité orientaci na rychle se rozvíjejícím trhu.
Zařazeny jsou pouze ty značky, které správcům databáze předložily posudek o bezpečnosti produktu vydaný Státním zdravotním stavem nebo v České republice akreditovanou laboratoří. Databáze je pravidelně aktualizována a poskytnuté informace jsou vždy relevantní.
 • Zahir Cosmetics
  Rodinná značka je na trhu od roku 2014, suroviny dováží z Maroka od pěstitelů s certifikátem ECOCERT. Výroba podle starých receptur, avšak za pomoci moderních technologií probíhá v ČR. Vývoz do Německa a zemí Perského zálivu. Minimalisticky pojaté produkty jsou určeny ženám a mužům, nabídka pokrývá péči o obličej, tělo, vlasy a vousy.
  zahir.cz
 • Zelená země
  Rodinná značka působí na trhu osm let. Jako jedna z prvních přišla s konopným e-shopem a nabídkou CBD olejů. Kosmetika nemá psychoaktivní účinky a všechny produkty podléhají mezinárodní certifikaci CPNP. Pro prvotní zákazníky mají na webu poradnu.
  zelenazeme.cz
Objevte naše časopisy
 • Topclass
  Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
 • Rezidence
  Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.