Sociální sítě
Nahoru
reklama

Bože, Porsche 365 pro děti!

Tatínku, já chci za volant… křičí vaše děti, když potřebujete klid při řízení. Až vás napadá, že jste možná měli být vnímavější k reklamě na kondomy. Nyní vám ale už nervy nemusejí praskat! Společnost Group Harrington (www.groupharrington.com) totiž začala nabízet legendární Porsche 356 s kompozitovou karoserií, kterou může ovládat již šestiletá ratolest! Do běžného silničního provozu sice pochopitelně nemůže, ale být frajerem na zahradě rezidence nebo polní cestě může být jedna dvě. Sedadlo a pedály jsou upraveny tak, aby se o ně mohly podělit obě děti na předních sedačkách, případně aby rodič mohl asistovat svému dítěti podobně jako na autodromu!

Vůz je vybaven kotoučovými brzdami a ceny pohonných hmot můžete hodit za hlavu, protože startovací tlačítko vyburcuje elektromotor. K dispozici je zpátečka, funkční světla i samozřejmě klakson, starší děti můžete zaučit ruční převodovkou, jinak je standardem automatická. Na výběr je široká paleta barev, nedoporučujeme však instalovat LPG pohon, který je také v nabídce. Přece jen při radostném bourání dětí by to mohlo být trochu o strach. Počítejte s cenou okolo sto tisíc korun.

Více z rubriky Auta

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.