Sociální sítě
Nahoru

Hughes uvedl prehistorický iPad

Liverpoolský klenotník Stuart Hughes, který v aktuálním vydání ultraluxusního nákupního magazínu Luxury Style & Exclusive Shopping GUIDE představuje nejdražší akvárium světa, přišel s další novinkou, a opět s prehistorickou příchutí. Jak uvidí čtenáři příštího vydání GUIDE, jde o pravěký iPad. Tedy nikoli obsaženými technologiemi, ty jsou hypermoderní. Zadní stranu iPad 2 History zdobí úlomek meteoritu v kombinaci se zubem Tyranosaura Rexe, žijícího před 65 miliony let. Jde o téhož ještěra, který byl nalezen v Arizoně a jeho kosti posloužily k výzdobě Hughesova akvária. Logo Apple je zasazeno do platiny a vyloženo diamanty. Tyto bezchybné drahokamy (8,5 ct) rovněž pokrývají celou hranu iPadu. Vyrobena bude pouze limitovaná edice 10 kusů (s ohledem na omezený přístup k pravěkým exponátům) a jeden iPad vyjde na 39 995 GBP (1 120 000 Kč).

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.