Sociální sítě
Nahoru

Luxus pro kancelář

Muži s individuálním stylem a vytříbeným vkusem se rádi obklopují praktickými a funkčními věcmi, které jsou zároveň cennou ozdobou. A ženy jim takové rády kupují, třeba jako originální dárek. Nový obchod Luxury Office nabízí elegantní kancelářské doplňky, jako jsou děrovačky, sešívačky nebo otvírače na dopisy španělské společnosti El Casco, luxusní italská psací pera Aurora, pořadače na písemnosti Leuchtturm anebo unikátní ručně zpracované kožené diáře, fotoalba a návštěvní knihy německé značky Te&Be.  Špičkové zpracování materiálů je samozřejmostí. Záleží tedy jen na individuálním vkusu a dispozicích interiéru, který z designových skvostů se stane nadčasovou součástí pracovny. Obchod s kancelářskými potřebami je novým přírůstkem v projektu Pánská pasáž, který je unikátní koncept soustřeďující na jednom místě výlučně pánské luxusní obchody a služky. Komplexně zrekonstruovaná pasáž s rozlohou více než 800 m2 je přístupná z ulice Na Příkopě a od Ovocného trhu.

Více z rubriky Bydlení

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.