Sociální sítě
Nahoru

TAG Heuer a svůdná Cameron Diaz

Nádherné hollywoodské celebritě Cameron Diaz se dle zahraničních portálů podařilo svést švýcarského výrobce hodinek TAG Heuer, se kterým měla údajně uzavřít několika milionový kontrakt, na základě kterého se měla stát jeho novou ambasadorkou. Právě na ty si kultovní značka opravdu potrpí a kromě světa formule 1, se kterým spolupracuje velmi úzce už léta, patří mezi její velvyslance herec Leonardo DiCaprio či tenistka Maria Šarapovová. Dle světových médií měla tedy přibýt i božská Cameron, ale dle vyjádření společnosti TAG Heuer se zatím nebyla podepsána žádná smlouva. Značka je sice v kontaktu s velikým množstvím celebrit Hollywoodu, se kterými o partnerství jedná, ale pro tento rok zatím své řady ambasadorů rozšiřovatnebude.

V České republice lze najít nejširší výběr hodinek a doplňků v Pařížské ulici číslo 15, kde se nachází největší monobrand butik značky na kontinentální Evropě.

Více z rubriky Celebrity

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.