Sociální sítě
Nahoru

Když doplňky ladí

Americký distributor luxusních hodinek Armin Strom, Hautlence, Linde Werdelin a Ladoire uvedl na trh sadu psacích per a manžetových knoflíčků, které se nechali inspirovat královskou hodinářskou komplikací – tourbillonem. Ocelové kuličkové pero TF Est. 1968 “Tourbillon” Pen s palladiovým pokovením a karbonovými prvky (15 800 Kč) disponuje tourbillonem ve skosené horní části. Manžetové knoflíčky TF Est. 1968 Cufflinks v PVD provedení pak vyjdou na 8 800 Kč. V nabídce je samozřejmě i sběratelský set sedmi provedení per a k nim ladících manžetových knoflíčků v dárkové kazetě za 107 400 Kč.

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.