Sociální sítě
Nahoru

Mozaika luxusu od Boucheron

Aktuální vydání magazínu Guide upozornilo na žhavou novinku pařížského klenotníka Boucheron. Luxusnímu průvodci světem nákupů totiž neunikla dvojice náramkových hodinek Crazy Jungle Hathi, jejichž číselníky zdobí vyobrazený slon vyhotovený z diamantů, safírů a tsavoritů.Podobizna vykládaného slona přesahuje z číselníku i do lunety zlatého pouzdra, které chrání uložený strojek s automatickým nátahem. Ten pochází z dílen manufaktury Girard-Perregaux, která je nově ve vlastnictví společnosti PPR. Ta mimo jiné vlastní exklusivní značky Gucci, Bottega Veneta, Yves Saint Laurent, Alexander McQueen, Sergio Rossi nebo právě skvostný Boucheron. Cena těchto hodinek je 1 717 000 Kč a exklusivně si je lze objednat v pražském Boucheron butiku, který se nachází v prostorách hotelu Four Seasons nebo stačí zavolat na tel.: 222 318 262.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.