Sociální sítě
Nahoru

Atlantic se zaměřil na módu

Legendu značky Atlantic začal psát Švýcar Eduard Kummer už v roce 1888 – příští rok to bude tedy jeden a čtvrt století, co tato legenda s kružítkem ve znaku, zdobí kapsy a zápěstí svých klientů. Pro letošní rok se navíc značka rozhodla představit novou podobu dámské kolekce určené pro každodenní městský život. Na rozdíl od předchozích sportovních a potápěčských modelů zaujme tento ostrými hranami a strohým čtvercovým pouzdrem. To se vrací zpět k trendu malých náramkových hodinek a měří tedy pouhých 20 x 24 mm. Zlacená ocel je doplněna keramickými díly, jenž dělají z modelu Searamic zajímavý módní doplněk.Uložený quartzový strojek Ronda 763 dává život trojici základních ruček, které poukazují na dvě hlavní číslice (6 a 12) a dva indexy zastupující číslice 3 a 9. Cena těchto módních hodinek nepřesáhne 12 000 Kč a od dubna je bude moci sehnat v největším pražském hodinářství Koscom v ulici Na Poříčí.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.