Sociální sítě
Nahoru

Dámské Audemars Piguet co opravdu uhranou

Řada modelů Royal Oak nachází nový výraz prostřednictvím těchto nových hodinek, které jsou předkládány ve velikosti zvlášť přizpůsobené pro útlá zápěstí. Jsou dostatečným důkazem, že sportovní styl a delikátnost se mohou dokonale doplňovat. Jejich pouzdro z růžového zlata se vyznačuje neobvyklým průměrem 37 mm. Jádro pouzdra, luneta pouzdra osázená 40 diamanty s briliantovým brusem, náramek a sklopná spona jsou vyrobeny v růžovém zlatě. Delikátní souhra saténových kartáčovaných a leštěných povrchů, které vybudovaly dobrou pověst prvních hodinek Royal Oak, je stále stejně moderní jako vždy, nejinak je také osm šestibokých šroubků na osmiúhlé lunetě pouzdra v neměnném bílém zlatě, přesně tak jako na originálním modelu z roku 1972.

Pouzdro, které je voděodolné do 50 metrů a vybavené korunkou se šroubovací pojistkou, je osazeno safírovým krystalem s antireflexem a dýnkem. Náramek je bezešvým způsobem začleněný do pouzdra a osobitě vyjadřuje nezaměnitelnou krásu kolekce, charakterizovanou dokonale poskládanými články a spojovacími kolíčky uspořádanými v postupně se zmenšující velikosti. Na scénu vstupuje nová trojitá sklopná spona Audemars Piguet charakterizovaná dvojitě zabezpečeným systémem zapínání.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.