Sociální sítě
Nahoru

Kaviár všech barev od Hublot

Půlnoční modř, fialová, červená, zelená, citronově žlutá… V roce 2012 jsou slavné hodinky Hublot Big Bang Black Caviar dostupné ve všech barvách duhy! Stále vyráběné z černé keramiky, která je navržená, vybroušená a vyleštěná jako diamant (pro hodinky je to přímo dokonalý materiál: o 30% lehčí než ocel, odolný vůči poškrábání, protialergický, neměnný a nerezový).Tyto módní hodinky září v elegantních barvách, jsou osázeny buď modrými safíry, ametysty, či červenými spinely, tsavority, či dokonce citríny, přičemž jsou tyto drahé kameny harmonicky sladěny, tón v tónu s prošívanou aligátoří kůží, která je výjimečně pohodlná, pružná a pevná. Hodinky mají průměr 41 mm a mají strojek HUB1112 s automatickým nátahem. Rezerva nátahu hodinek je přes 40 hodin a jejich vodotěsnost 10 ATM odpovídá 100 metrům.

Více z rubriky Dámské hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.