Sociální sítě
Nahoru

Největší butik Rolex ve východní Evropě v Praze

Rolex, legenda hodinářského světa a nejprestižnější značka švýcarských hodinek, má od 26. dubna 2012 svůj exkluzivní značkový butik v Pařížské ulici 14. Jedná se o vůbec největší butik ve střední a východní Evropě a jeho nabídka je širší, než jaká byla dosud kdekoli v tomto regionu k mání.
Design butiku o rozloze 80 m2 navrhli a zhotovili na míru designéři Rolexu ve Švýcarsku. Širokou nabídku hodinek,  ve které nebudou chybět ani extravagantní modely, doplní i absolutní novinky představené na hodinářském veletrhu Baselworld 2012, jako jsou modely Oyster Perpetual Datejust II, Oyster Perpetual Cosmograph Daytona či Oyster Perpetual Yacht-Master.

Více z rubriky Butiky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.