Sociální sítě
Nahoru

Doxa připravila video mapující historii

Švýcarská značka Doxa, která na českém trhu sklízí značné úspěchy, posílí trh o sběrateli vyhledávanou potápěčskou linii Doxa SUB. Zprávu jako první přinesl magazín Zbraně & náboje, který historii armádou a profesionálními potápěči vyhledávaného modelu rozepsal opravdu dopodrobna. Hodinky bude jako první nabízet hodinářství Koscom, přičemž později se rozšíří distribuce i do dalších renomovaných butiků a prodejen, a to v průběhu letních měsíců.

Při této příležitosti vzniklo také video, které nejenom, že mapuje historii tohoto modelu, ale také všech dalších legendárních časoměřičů, která tato značka vyráběla. Nechybí samozřejmě podstatná část hodinek Doxa spojená s automobilkou Bugatti.

Více z rubriky Hodinky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.