Sociální sítě
Nahoru

MONOGRAM IDYLLE LOUIS VUITTON

Louis Vuitton představuje novou interpretaci svých slavných kvítků Monogram. Každý motiv má svoji barvu zlata – růžovou, žlutou či bílou, oživenou leskem diamantu. Několik variací na jedinečné srdce šperku, který se dá nosit na mnoho způsobů.Monogram Idylle přímo vyzývá ke hře s náramky a přívěšky – dají se různě propojovat, vrstvit, kombinovat… Náušnice se prodávají samostatně, takže lze vytvořit záměrně nesourodý pár. Tři prsteny spojené v jeden… Lehkost a čistota zlata dává těmto hravým, velmi ženským šperkům status osobního talismanu.Monogram Idylle se vrací k podstatě – zlato se snoubí se symbolismem, styl s nadčasovostí. Umění s esencí kultovní kolekce šperků.

Více z rubriky Butiky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.