Sociální sítě
Nahoru

Theo loves you!

Žilka Optik Studio představuje avantgardní brýle kultovní belgické značky Theo, jejichž společným jmenovatelem jsou kvalita a nápaditost.

Příběh značky Theo se začal psát v roce 1987, kdy se dva belgičtí optici Wim Somers a Patrick Hoet rozhodli vytvořit vlastní kolekci brýlí. Jednoduše chtěli svým klientům nabídnout jiné než mainstreamové brýle, kterými byly v té době jejich obchody přeplněny. Brýle značky Theo, které byly na trh uvedeny v roce 1989 s motem „do not just see better, have better eyes as well“, osloví svými originálními tvary a výraznými barvami zejména ty, kteří se nebojí vystoupit z davu a vyjádřit svou vnitřní kreativitu. Theo byla od počátku značka se svěžími nápady, experimentálním přístupem a nekonvenčním vzhledem, která zásadně změnila představu o tom, jak by měly brýle vypadat. Jejich tvůrce inspiruje architektura, příroda i krása nalezená v těch nejbizarnějších předmětech kolem nás.

Obruby dioptrických i slunečních brýlí z těch nejkvalitnějších materiálů se vyrábí ručně v Antverpách a vynikají neuvěřitelnou lehkostí a pohodlností, s jakou se nosí. Brýle značky Theo jsou k dostání exkluzivně v Žilka Optik Studio

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.