Sociální sítě
Nahoru

Nová cardio a fitness zóna v Balance Clubu Brumlovka

Od druhé poloviny září bude trénování v pražském Balance Clubu Brumlovka  ještě příjemnější, více motivující a efektivnější. Klub totiž prochází celkovou obnovou strojového vybavení s investicí několika milionů korun, cardio a fitness zóna i spinningový sál získají nejnovější generaci strojů renomované americké značky Star Trac.  Balance Club Brumlovka tímto opět potvrzuje svou TOP pozici mezi tuzemskými wellness a fitness kluby.

Cardio zóna, bezpochyby nejvyužívanější část fitness, se v rámci celkové modernizace ještě rozrůstá např. o 2 běžecké pásy, eSpinner® atd. Stejně jako u stávajících zařízení eSpinner® bude běžcům radit virtuální instruktorka Kimberly. Každý, kdo někdy vyzkoušel běh, chůzi či spinning pod dohledem Star Trac kouče potvrdí, že je to opravdu mimořádný zážitek. Příjemnou inovací je u běžeckých trenažérů systém odpružení šetrnější ke kloubům, širší pás a snadné ovládání nastavení rychlosti a úhlu sklonu. Část nových cardio zařízení je vybavena integrovanou 15-ti palcovou dotykovou obrazovkou a praktickou dokovací stanicí pro iPody a iPhony. Nechybí ani vlastní TV tuner v HD kvalitě a přímý výstup na sluchátka, takže na pásu se rozhodně nudit nebudete.

Řadu vítaných změn přináší také fitness zóna. Mnohem jednodušší než dříve je nastavení požadované zátěže, stačí jen přepnout barevně označená tlačítka. Propracovaná biomechanika dovoluje přirozené provedení pohybu. Posilovací stroje zaměřené na posílení svalů horních končetin jsou ve většině případů unilaterální – pravá a levá ruka pracují nezávisle na sobě, účinně se tak vyrovnávají rozdíly mezi silnější a slabší polovinou těla. K dosažení žádoucích výsledků bez zbytečných chyb napomohou návodné animované instrukce ke cvičení umístěné na ochranném krytu závaží.

Zážitek velmi podobný jízdě na silničním kole nabízí nová spinningová kola. Celkový komfort výrazně zvyšuje možnost přizpůsobit individuálním parametrům zvlášť sezení a řidítka.

Kompletně obnovená cardio a fitness zóna Balance Clubu Brumlovka bude v provozu od druhé poloviny září 2012.

Více z rubriky Fit

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.