Sociální sítě
Nahoru

CARTIER JEWELLERY EVENING BAGS

Cartier večerní kabelky scházejí ze závratných výšin touhy, elegance a nejvyšší svůdnosti. Ekluzivní večerní kabelky  jsou vrcholem tradiční metody řemeslného zpracování,  které nabízí maximální luxus a dokonalý  šperk zároveň. Každý kus  je skutečným šperkem vyrobeným, aby oslnivě podtrhl svou majitelku.Cartier představuje kabelky  s pozoruhodným  autentickým vzhledem, které jsou přehídkou kombinace exkluzivních materiálů  kůže, včetně provedení z krokodýlí a hadí kůže, hedvábí,  protkané stříbrnými nitěmi. Sponu v dekoru Panthere de Cartier  zdobí  precizní lakovací technika nebo onyx s diamanty.

Více z rubriky Dámský svět

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.