Sociální sítě
Nahoru

Delikátní paštiky Pâté du Chef

Každý milovník masa dostane čas od času chuť na delikátní paštiku. Na výběr má potom dvě možnosti. Ti zkušenější si mohou připravit svojí domácí a ti méně odvážní si jistě vyberou mezi prémiovými paštikami Pâté du Chef. Ty jsou na českém trhu od roku 2008 a díky své kvalitě již získaly několik ocenění. Pâté du Chef nabízí nejen neobvyklá spojení paštiky s různými ingrediencemi, ale zároveň dokáže zaujmout originálním způsobem balení.

Mezi oblíbené příchutě, které jsou vhodné k servírování třeba jako předkrm, se nepochybně  řadí Mousse de Canard, nebo-li Kachní paštika se šampaňským, Goose mousse with raisins, nebo-li Husí paštika s rozinkami nebo třeba Smooth Pâté with Salomon, čili netradiční Lososová paštika. V sortimentu této značky naleznete jak klasické příchutě paštik, tak třeba i různé netradiční zvěřinové paštiky, a proto si svou oblíbenou příchuť vybere opravdu každý. Pâté du Chef není kreativní jen v příchutích a druzích paštik, ale také v různorodém balení. V nabídce tak naleznete klasické plátky, teriny a barquetky, paštiky v tunýlkách a blocích, oblíbené a tématicky laděné paštiky v keramických nádobách a specialitou jsou nepochybně paštikové dorty. Portál iLuxus vám nyní přináší soutěž právě o deset paštikových dortů, přičemž vyhrává každý padesátý správný email. Vybírat můžete z variant brusinka, oříšek nebo pečené maso a odpovídat na soutez.iLuxus@rf-hobby.cz 10.září 2012, a to do 16:00. Nápověda se pak skrývá zde.

Soutěžní otázka zní: Kdo vyrábí paštiky Pâté du Chef?

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.