Sociální sítě
Nahoru
reklama

Glashütte Original otevřelo svůj butik v Drážďanech

Od té doby, co se Hodinářství Bechyně, přední rodinná společnost nabízející prestižní značky Rolex, Tudor a Longines, přestalo starat o hodinky německé manufaktury Glashütte Original, museli její zájemci hledat své vysněné modely u mnoha jiných prodejců v zahraničí. Úspěch se však nemusel vždy dostavit, neboť velké množství speciálních edic a novinek se prostě k evropským prodejcům dostanou jen zřídkakdy – a pokud ano, pouze v malém množství. Právě proto se značka rozhodla nabídnout svou kompletní produkci pod jednou střechou a včera oficiálně otevřela svůj butik v srdci Drážďan.

Sběratelé německého perfekcionismu z Čech tak mohou jednoduše navštívit nový svatostánek na v těsné blízkosti hotelu Hilton u luteránského kostela Frauenkirche, stejně jako to udělala redakce portálu iLuxus. Jen pár hodin cesty za krásami historického města, jež poslední dobou neuvěřitelně vzkvétá, se zajisté vyplatí. K vysněným hodinkám Glashütte Original lze navíc dokoupit i další vánoční dárky v obchodech, jakými je místní pobočka Wempe, Hoffmann Dresden, Leicht Juweliere nebo dokonce konkurenční A. Lange & Söhne, který od Glashütte Original dělí jen butik oblíbené značky Lacoste. Zadní východ prodejny pak ústí v pasáž QF, která má ambice proměnit se v pasáž luxusu.

Samotný butik značky Glashütte Original, jejíž roční produkce se pohybuje kolem deseti tisíc hodinek ročně, vybočuje od okolních prostor svým decentním uspořádáním a prostorností. Nechybí zde ani speciální kolekce hodinek s malovanými porcelánovými číselníky z Míšně nebo vysoce komplikované modely s tourbillony či věčnými kalendáři! Ve výlohách a vkusně vystavených displejích tedy nechybí hodinky z žádných modelových řad a nabídka pokrývá i všechny komplikace pocházející z proslulého hodinářského domu z vesničky Glashütte v Krušných horách.

Butik má samozřejmě otevřeno i přes víkendy, takže mohou být jeho dveře otevřeny všem, kteří přijedou na vánoční nákupy – těmi jsou přeci Drážďany pověstné.

Více z rubriky Butiky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.