Sociální sítě
Nahoru

Beefeater v novém dárkovém balení

Předvánoční období se rozhodla využít i oblíbená značka Beefeater, a to k uvedení svého nového dárkového balení. Ačkoli se jedná stále o tentýž klasický gin – typu London Dry Gin, který je stále destilovaný v samotném srdci Londýna – nově navržená krabička se symboly současného Londýna prostě potěší. Cena, tedy 379 Kč za 0,7l láhev, však zůstává stejná.

Tradiční receptura spočívající ve výběru stoprocentně přírodních ingrediencí zaručuje skutečnou kvalitu. Tento prémiový gin provoní sklenku směsí bylin, koření a kůrou citrusů stejně jako v roce 1820, kdy James Burrough založil svou malou palírnu v Chelsea. Ta se v roce 1958 přestěhovala do Kenningtonu, kde sídlí dosud a produkuje lahodný gin podle tradičního Burroughova receptu. Od roku 1863 se tento prémiový gin vyrábí pod značkou Beefeater, tak jak jej známe dnes. Ačkoliv je formule tajná, postupně se podařilo identifikovat některé její součásti. Je zřejmé, že jalovec, koriandr, kůra hořkých pomerančů, kořen angeliky spolu s hořkými mandlemi se redestiluji po dvacetihodinovém máčení ve směsi složené z 90 % pšeničného a 10 % sladového lihu.

Více z rubriky Degustace

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.