Sociální sítě
Nahoru

OXO Restaurant nově s chutí Japonska a Karibiku

OXO Restaurant, známý svým návštěvníkům atraktivním prostředím, vysokou profesionalitou personálu, orientací na zákazníky a především na jejich naprostou spokojenost, přichází opět s novinkou. A je rozhodně na co těšit! Už tak vynikající menu bylo rozšířeno o karibskou a japonskou kuchyni. Své chuťové pohárky tak můžete nově uspokojit karibskou kuchyní, které vévodí pečená máslová ryba „ADOBO“ na gratinované muškátové dýni s batátovým pyré, avokádovým krémem a salsou z tropického ovoce provoněnou panenským olivovým olejem, nebo do růžova grilovanou vepřovou panenkou „TORTUGA“ s mangovo-cibulovým chutney, pečenou kořeněnou zeleninou a omáčkou z jamajského rumu. Pro milovníky japonské kuchyně restaurace nově nabízí sushi menu, z kterého si vybere opravdu každý vyznavač tohoto tradičního pokrmu. Vybrat si ale můžete i z dalších specialit Země vycházejícího slunce.

Vše v dokonalé souhře a harmonii – to je heslo tohoto jedinečného podniku. Špičkový design restaurace, který v sobě snoubí exotickou tvář s kontrastním minimalismem, dotváří celkový požitek z jídla. Odborně proškolený personál vám představí pokrmy i nápoje převážně formou zážitkové gastronomie. Oběd nebo večeře se pak stanou hlubokým zážitkem, na který jen tak nezapomenete.

Kromě kulinářského umění si můžete vychutnat i originální drinky molekulární mixologie, která pro vás připraví nejedno gastronomické kouzlo. Své oblíbené nápoje a koktejly si tak můžete vychutnat ve formě želé, kaviárových kuliček či zmrzliny. Pro milovníky kvalitních vín vybrali someliéři OXO Restaurantu ta nejlepší z celého světa. Nemusíte tedy cestovat do Argentiny, Chile, Španělska, Francie nebo Austrálie, stačí si vybrat z vinného lístku a v okamžiku se přenést třeba na druhý konec světa. Restaurace s kapacitou 60 osob je vhodná nejen pro obědy či večeře, ale i obchodní jednání, firemní večírky,oslavy nebo dokonce pořádání svateb. Při konání soukromých akcí je možné rozložení restaurace pozměnit a kapacitu navýšit. Restaurace je samozřejmě nekuřácká a pro návštěvníky je také k dispozici cca 100 m vzdálené hlídané parkoviště.

Více z rubriky Bary

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.