Sociální sítě
Nahoru

Prestižní pánské aktovky Markiaro

Poznejte mimořádnou kvalitu a prestiž s pánskými luxusními aktovkami Markiaro. Kolekce Markiaro CLS představuje aktovky s prestižním prošíváním vyrobené z nejkvalitnější telecí kůže. Prvotřídní ruční práce italských mistrů, luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu.

Poznejte mimořádnou kvalitu a prestiž s pánskými luxusními aktovkami Markiaro.

Kolekce Markiaro CLS představuje aktovky s prestižním prošíváním, vyrobené z nejkvalitnější telecí kůže. Prvotřídní ruční práce italských mistrů, luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu.

Pánské aktovky
Pánská aktovka Markiaro CLS je vybavena pro Markiaro typickou kapsičkou na klíče, doklady a jiné drobnosti, které je možné vždy a snadno nalézt. Popruh s logem Markiaro je doplněn koženou výstelkou pro maximální pohodlí při nošení přes rameno. Aktovka je vybavena zadní vnější kapsou na zip po celé délce. Je dělena do dvou hlavních oddělení. Zadní oddělení je měkčeno a uzpůsobeno pro notebook. Přední oddělení je určeno pro dokumenty. Vnitřní prostor je dále doplněn dvěma kapsami na zip a poutky pro psací potřeby.

Pánská kožená aktovka

Manažerské aktovky Markiaro Business Travel CLS, jsou vyrobeny dle nejvyšších standardů a dodávány spolu s certifikáty kvality a originality. Dodávány jsou v ochranném vaku a originálním Markiaro boxu. Součástí balení je nastavitelný ramenní popruh.

Pánské aktovky

Zakoupíte exklusivně v online butiku Arde Style Shop na adrese www.arde.cz

Facebook Arde.cz

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.