Sociální sítě
Nahoru

Pečení s Nordic Ware

Také znáte ten příjemný pocit, když se vrátíte promrzlí z procházky a doma na Vás čeká teplý čaj a voní bábovka? A co pak, když je taková bábovka ještě ke všemu v netradičním designu.

Také znáte ten příjemný pocit, když se vrátíte promrzlí z procházky a doma na Vás čeká teplý čaj a voní bábovka? A co pak, když je taková bábovka ještě ke všemu v netradičním designu. Své o tom ví i Dave a Dotty, zakladatelé značky Nordic Ware, kteří pro Vás vytváří bábovkové formy, lívanečníky i formy na koláče v tak trochu netradičních podobách. Když v roce 1946 zakládali svoji firmu Nordic Ware, měli v kapse jen 500 dolarů. Díky kvalitním materiálům a zajímavým tvarům bábovkových forem se však rychle dostali na první příčku mezi výrobce doplňků pro pečení. V každé druhé americké domácnosti tak dnes najdete alespoň jeden produkt této značky, stejně jako v mnoha domácnostech po celém světě.


Překvapte své blízké dokonalou bábovkou z formy Jubilee. Formy na pečení Nordic Ware jsou vyrobeny z masivního litého hliníku poskytující jedinečný výkon a výsledky při pečení. Díky vynikající tepelné vodivosti masivních stěn se pokrmy rovnoměrně propékají a získávají krásné detaily. Nepřilnavý povrch navíc zajišťuje, že se bude bábovka skvěle vyklepávat.

Pečení
Pečící forma na bábovku s motivem katedrály.

Vánoční pečení
Krásná forma na pečení ve tvaru vánočního věnečku, ideální na vánoční stůl.

Bábovičky
Nechcete se dělit? Překvapte návštěvu bábovičkami z formy Quartett a každý dostane svou vlastní bábovičku.

Bábovičky
Nádherná forma na pečení pro děti s motivem osmi zvířátek – lvíček, sloník, rybička, opička, velryba, žirafka, hrošík a nosorožec.

Lívanečník
Jedinečná pánev na lívance pro ty nejkrásnější lívance se zvířátky. Lívance, které potěší nejen Vaše děti. Lev, slon, žirafa, krokodýl, nosorožec, hroch i opice jsou tu, aby potěšili každého, kdo má rád lívanečky. Špičková technologie výroby zajišťuje dokonalý rozvod tepla a propékání i na plotýnkách s menším průměrem, než je dno pánvičky.

Lívanečník
Netradiční lívanečník s motivy populárních smajlíků.

Pečení
Zasněžený domeček pro jedinečné zimní okamžiky.

Tyto a mnoho dalších krásných forem na pečení zakoupíte v butiku Arde Style Shop na adrese: www.arde.cz

Vánoční dárky

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.