Sociální sítě
Nahoru

Tipy na vánoční dárky pro muže 2013

Představujeme výjimečnou kolekci vánočních dárků pro náročné muže. Všechny vánoční dárky pro muže jsou navrženy a ručně vyrobeny s láskou a pečlivostí předními světovými návrháři.

Představujeme výjimečnou kolekci vánočních dárků pro náročné muže. Všechny vánoční dárky pro muže jsou navrženy a ručně vyrobeny s láskou a pečlivostí předními světovými návrháři.

Vánoční dárky pro muže

Možná se Vám může zdát, že vybrat originální vánoční dárek je náročné. Pojďte se spolu s námi podívat na letošní novinky a třeba zjistíte, že je to velmi snadné.
Neexistuje nic jako “dokonalý dárek”. Každý člověk je jiný, má jiné zájmy a jiný vkus. Tesař by raději novou sadu nástrojů, manažer ocení novou stylovou aktovku, zatímco sportovec se může radovat z nového sportovního náčiní. Důležité je, že na svého muže myslíte a dárek vyjadřuje i to, že jste si na výběru dali záležet a řídili se tím, co má rád.

Vánoční dárky

Dárek pro milovníky vína: Kroužek proti odkapávání s motivem hroznů, postříbřeno

Vánoční dárek pro muže

Originální dárek pro muže: Kožená pánská peněženka se zapínáním, hnědá
Klasická pánská peněženka vyrobená z krásné telecí kůže. Dvě oddělení na bankovky, přihrádka na kreditní karty. Do peněženky se vejde i český občanský průkaz. Uvnitř polstrováno kvalitním hedvábím.

Taška pro muže

Ideální dárek pro moderního muže: Nádherná luxusní messenger taška Markiaro Business Travel CLS je vyrobena z prvotřídní telecí kůže s nádhernou úpravou na dotek a zdobena moderním luxusním prošíváním. Prvotřídní ruční práce italských mistrů. Luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu. Messenger taška je chráněna zavíráním na zip. Vnitřní prostor tašky je měkčen pro pohodlné nošení a ochranu notebooku, iPad apod. Vnitřní prostor je doplněn o kapsičku na zip a dvě kapsy na mobilní telefon. Popruh s logem Markiaro je doplněn koženou výstelkou pro maximální pohodlí při nošení přes rameno.

Luxusní vánoční dárky
Muže, kteří nosí košile, potěší jako vánoční dárek výjimečná pánská kravata nejvyšší kvality. Sedmkrát skládaná kravata ručně střižená a ušitá z nejkvalitnějšího hedvábí. Dokonalý střih, elegance, prvotřídní hedvábí a krásný vzor kravaty vytváří jedinečný dojem a skvělý doplněk moderního charismatického muže. Luxusní kravaty Antorini jsou vyráběny tradičním rukodělným zpracováním přímo v italské Neapoli. Na výrobu jedné kravaty je zapotřebí velkého množství kvalitního hedvábí (jeden metr čtvereční) a složitější proces výroby. Již při prvním dotyku pocítíte rozdíl. Kravaty jsou sedmkrát skládané a ručně šité. Překrásná mistrovská práce. Sedmkrát skládané kravaty Antorini představují vysokou prestiž i záruku mimořádné kvality. Dodáváno dárkově balené v originálním balení.

Vánoční dárky
Překrásný vánoční dárek pro náročné balený v exklusivním dárkovém boxu. Dárkový set skleniček na šampaňské v tradičním stylu. Vyrobeno v kombinaci křišťálu a stříbra 925. Hmotnost stříbra: 110 g / Rozměr setu: 8,5 x 20 x 27 cm


Vhodné dárky pro manažery: Originální pero Amerigo Vespucci z limitované kolekce a luxusní pánská aktovka s prestižním prošíváním vyrobená z nejkvalitnější telecí kůže. Prvotřídní ruční práce italských mistrů, luxusní provedení a výběr materiálů zanechává jedinečný dojem a pocit jedinečnosti i komfortu. Aktovka je vybavena pro Markiaro typickou kapsičkou na klíče, doklady a jiné drobnosti, kterou je možné vždy a snadno nalézt. Popruh s logem Markiaro je doplněn koženou výstelkou pro maximální pohodlí při nošení přes rameno.

Vánoční dárky
Nádherný pánský kožený pásek Markiaro z kolekce Philosophy of Life představuje nejvyšší kvalitu kožených pásků. Certifikovaná kvalita materiálů, tradiční ruční výroba, dárkové balení či nastavitelná velikost pásků, to vše jsou základní charakteristiky této úžasné kolekce. Pásky jsou dodávány v jedné velikosti, velikost se upravuje mechanismem za sponou. Rozměr: délka včetně spony 135 cm, spona 7 x 4,5 cm

Všechny dárky zakoupíte v předním online obchodě s luxusním zbožím Arde Style Shop na adrese www.arde.cz

Dárky

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.