Sociální sítě
Nahoru

Diáře na rok 2014

Představujeme exklusivní kolekci kožených diářů na rok 2014 z butiku Arde Style Shop. Jedinečné diáře, se kterými budete středem pozornosti. Mimořádně pestrá kolekce zahrnuje diáře různých tvarů, barev a povrchů.

Představujeme exklusivní kolekci kožených diářů na rok 2014 z butiku Arde Style Shop. Jedinečné diáře, se kterými budete středem pozornosti. Mimořádně pestrá kolekce zahrnuje diáře různých tvarů, barev a povrchů.

Mezi nejstylovější patří bílé kožené diáře s ještěrčím vzorem a pozlacenými hranami stránek. V kolekci nechybí ani elegantní diáře pro pány v decentních barvách či praktické kapesní diáře ideální do kapsy u saka.

Kožené diáře 2014

Pro firemní zákazníky zajišťuje butik Arde možnost označení diářů firemním logem. Chcete-li svému obchodnímu partnerovi darovat reprezentativní dárek, tyto diáře jsou vynikající volbou. Diáře jsou k dispozici v denním a týdenním provedení ve velikostech A4, A5, A6, kapesní a mini. Všechny diáře jsou baleny v originální dárkové krabičce.

Kožený diář

V nabídce naleznete také kroužkové diáře a diáře bez kroužkové vazby s vyměnitelným obsahem. Velmi elegantní je například tento kapesní diář Markiaro v nádherné kvalitní kůži obsahující samostatně vyjímatelný adresář (který je možné vyjmout a vložit do diáře na příští rok).

Dámský diář

Novinkou pro ženy je pak organizér Étoile Fixe, bezesporu nejdokonalejší a nejpraktičtější diář pamatující na všechny oblasti, která moderní žena plánuje, organizuje a které potřebuje ve svém každodenním světě. Diář byl vytvořen ženami speciálně a jen pro ženy. Poskytuje dokonalý systém organizace pracovního, rodinného a soukromého času.

Dámský diář

Vnitřní strany desek jsou bohatě vybaveny přihrádkami na poznámkové papírky, kreditní karty či vizitky. Nechybí kuličkové pero a přezka pro zapínání. Vnitřní strana desek dále obsahuje zápisník s odtrhávacími lístky. Dvojité kožené desky v sobě po celé délce ukrývají peněženku/obálku na poznámky/dokumenty.

Dámský diář

Širokou nabídku kroužkových i nekroužkových diářů na rok 2014 naleznete v butiku Arde Style Shop na tomto odkazu.

Více z rubriky Shopping

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.
  • Villa Journal
    Villa journal je jediný časopis zaměřený na rezidenční bydlení a orientuje se na špičkové realizace, moderní architekturu a nadstandardní služby z této oblasti.