Sociální sítě
Nahoru

Rado jako Oficiální časomíra Sparta Prague Open 2014

Švýcarská hodinářská značka Rado se představí v roli Oficiální časomíry tenisového turnaje Sparta Prague Open, který se uskuteční v hlavním městě od 10. do 18. května. Tento antukový turnaj se pořádá již pátý rok po sobě v tenisovém klubu Sparta Praha a utká se zde na 32 hráček z celého světa. Tento turnaj je největším turnajem žen v České republice. Jako Oficiální časomíra bude v místě turnaje Rado měřit čas každého zápasu svými rohovými hodinami. Rozdrcená břidlice, štěrk a cihly jsou použity na oranžový povrch nejznámějších tenisových dvorců. Rado ve své tenisem inspirované kolekci HyperChrome používá směs materiálů zahrnující high-tech keramiku, tvrzenou ocel a hladký kaučuk pro sportovní náramky. Antukový povrch kurtu zpomaluje míčky a dává jim velkou rotaci, bere tak pryč výhodu hráčů s tvrdým podáním. Tento povrch je naopak velmi ku prospěchu hráčům od základní čáry, jimž umožňuje skluz a nabízí tím velkou atrakci při sledování zápasů. Tenisová kolekce Rado HyperChrome je uvedena ve třech barvách, z nichž každá reprezentuje odlišný druh tenisového povrchu – zelená pro trávu, modrá pro tvrdý povrch a oranžová pro antuku.

Více z rubriky Chronografy

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.