Sociální sítě
Nahoru

Nezapomenutelný večer plný stylové podívané, humoru a burlesky

Multikulturní podnik ROYAL uvádí Prague Burlesque a jejich jedinečnou show, připravenou speciálně pro tyto prostory. Soubor spolupracuje s umělci a performery mezinárodní úrovně a se svými velkolepými představeními již slavil úspěchy i na zahraničních jevištích. Od roku 2012 hostoval například v Berlíně, Vídni, Curychu či Bratislavě. Prague Burlesque však stále přichází s nečekanými novinkami, a proto napjatě očekávaná páteční show v prvorepublikových prostorách vinohradského ROYALu představuje nový posun v burleskní zábavě. Prague Burlesque nabízí svým umělcům prostor pro tvůrčí vyjádření a k aktivitě vybízí i samotné diváky, s nimiž sdílí prostor, čas i příběhy. Důležitým prvkem jejich filosofie jsou především historky a příběhy všeho druhu, jejichž prostřednictvím soubor vzdává poctu vaudevillu – zábavnému divadelnímu programu se zpěvy a tanci. Zakladatelem souboru, v němž rovněž sám vystupuje pod jménem Sonny Vargas, je David N. Jahn, který se tomuto žánru věnuje již řadu let. Jeho cílem je navázat na dlouholetou tradici české burlesky, a navrátit tak tento pojem do českého povědomí. Dělá nám radost, když si lidé užívají zábavu, svobodně se projevují a svojí radost dokáží sdílet s námi. Proto děláme Prague Burlesque Show. Chceme lidi vytrhnout ze stereotypu a unést je do světa fantazie a pohody,“ vysvětluje David N. Jahn, zakladatel Prague Burlesque.

Večerem plným hudby, burlesky a komedie společně diváky provedou oslňující diva a zpěvačka Angelina Angelic, zlobivý miláček obecenstva Miss Cool Cat, tajemná a mlčenlivá Lady Mousellyca a svůdný zpěvák šlágrů Sonny Vargas. Jejich nezapomenutelná show je smyslná, romantická a zároveň dráždivá a zaručeně zapůsobí na vaše smysly a vryje se do paměti. Burleska není na české scéně žádnou novinkou – objevila se již na přelomu 18. a 19. století, a tehdy se jí říkalo Krása bez závoje. Současnou podobu tohoto žánru představují právě Prague Burlesque. Se svojí inteligentní a stylovou podívanou plnou humoru a příběhů, s nimiž se může obecenstvo snadno identifikovat, jsou v harmonickém souladu s koncepcí ROYALu,“ vysvětluje Jean Christophe Gramont, majitel podniku ROYAL.

Jedinečnou Prague Burlesque Show si můžete vychutnat každý páteční večer od 21:00 v prostorách podniku ROYAL na pražských Vinohradech.

Více z rubriky Akce

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.