Sociální sítě
Nahoru

Shivaloka pohladí po duši

Ručně vyráběné šperky Shivaloka pocházejí z Bali a zamiluje se do nich každý, kdo se zajímá o duchovní dimenze života. Všechny šperky Shivaloka vychází z tradice posvátných učení, jsou energeticky aktivované k léčení a ochraně svého majitele. Vyzařují pozitivní energii pro tělo, mysl a duši, navíc mají krásný osobitý design. Shivaloka náramky, náhrdelníky, prsteny i speciální meditační maly jsou vyrobené z korálků ze semen z posvátného stromu Rudraksha, drahokamů, polodrahokamů, perel, léčebných kamenů a kovů té nejlepší kvality. Šperky Shivaloka ovšem zdaleka nejsou jen pro jogíny a našly si své obdivovatele – ženy i muže – po celém světě, a to dokonce i v řadách celebrit (Lenny Krawitz, Cindy Crawford, Jean-Claude Van Dam, Dita Von Tesse, Mischa Barton a mnoho dalších). Setkala jsem se s mnoha šperky vyrobenými podle podobného konceptu, ale Shivaloka má něco navíc, mě prostě dostala na první pohled. Jakmile jsem si na krk dala první malu, byl to až mystický zážitek, vnímala jsem působení na jednotlivá energetická centra – čakry. A měla jsem pocit, jakoby tu malu někdo vyrobil přímo pro mě. A tak to je, Shivaloka si vás najde, ani nevíte jak..“, vypráví s úsměvem o svém potěšení Zuzka Klingrová, lektorka jógy a ambasadorka značky Shivaloka pro Českou republiku. Prodej kolekce Shivaloka v ČR: eshop www.jogafitshop.cz

Více z rubriky Extra dárky

Objevte naše časopisy
  • Topclass
    Snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci.
  • Rezidence
    Nejprestižnější český titul o bydlení s více než 10letou existencí na českém trhu. Uvádí trendy a produkty na poli bydlení až po jedinečné počiny designérů a architektů.